Głogowski zna rywala

autor:
26 Sierpień 2010
2
Głogowski zna rywala

Przed chwilą rozmawiałem z Michałem Głogowskim i dowiedziałem się, że Finałowa Eliminacja K-1 MAX odbędzie się 2 października w Seulu, a nasz reprezentant zmierzy się z Tajem, ale nazwisko wypadło mu z pamięci. (Prawdopodobnie chodzi o Wanlop Sor.Sarthaphan)

Walczę z Tajem, ale nie będzie to Buakaw, bo on chyba nie wystąpi w tym roku. Trenuję ponad miesiąc, moje przygotowania są bardzo ciężkie. Przygotowuje się pod okiem Roberta Popławskiego w warszawskiej Akademii Walki. Dam z siebie wszystko. Chciałbym podziękować również Mariuszowi Radlińskiemu, mojemu managerowi, który dba om rozwój mojej kariery. Oczywiście dziękuje również mojemu sponsorowi, producentowi napojów energetycznych Cyborg. Oglądajcie mnie 2 października. Miałem walczyć z Petrosyanem, ale organizatorzy zmienili mi rywala. Podobno coś się dzieje w internecie w związku z tym, ale ja nic nie wiem. Finał K-1 MAX odbędzie się w grudniu

Inne źródła podają 3. października, ale ja podaję informację, którą dostałem od Michała. Tak więc WALCZ MICHAŁ!!!

Co do Petrosyana, to ma on zaplanowaną walkę na jesieni, a w listopadzie ma wystąpić w turnieju It’s Showtime. Podobnie Andy Souwer i Gago Drago.

UPDATE: Michał powiedział, że wszyscy zawalczą na gal;i w Seulu.

Michała sponsoruje firma:

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x