Menedżer zdefraudował milion dolarów należących do Yoshihiro Akiyamy

11 Sierpień 2010
0
Menedżer zdefraudował milion dolarów należących do Yoshihiro Akiyamy

Wszędzie tam gdzie pojawiają się pieniądze, są również ludzie którzy szukają okazji do łatwego zarobku. Historia ta pojawiła się niedawno na blogu Yoshihiro Akiyamy a także w jego autobiografii „The two souls”. Zdefraudowana kwota to blisko milion dolarów. Osoba odpowiedzialna za zarządzanie funduszami zawodnika, prawdopodobnie była w bardzo bliskich stosunkach z zawodnikiem. Akiyama twierdzi, że byli jak bracia, dlatego całkowicie ufał mu w kwestiach finansowych.
O smutnym końcu przyjaźni zawodnik przekonał się na początku 2008 roku, kiedy próbował wyciągnąć ze swojego konta pieniądze na zakup domu dla jego rodziców. Po tym wydarzeniu miał trudności w koncentrowaniu się na kolejnych pojedynkach. Jak stwierdził na swoim blogu, winowajca wciąż nie poniósł żadnych konsekwencji swojego czynu i po dziś dzień żyje pełnią szczęścia.

„To bardzo upokarzające dzielić się tak osobistą historią, ale wszystkie moje pieniądze z walk, pieniądze które oszczędzałem od początku mojej kariery MMA, przepadły. Miałem przyjaciela z którym poznałem się jeszcze za czasów Judo. Zostaliśmy bliskimi przyjaciółmi i bardzo go szanowałem jako osobę. Ale w zasadzie, on zdefraudował wszystkie moje pieniądze. Setki tysięcy dolarów! To duże pieniądze, wiem!
To już trzy lata i osoba ta do dzisiaj żyje szczęśliwie tak jak gdyby nie stało się nic złego. Myślę, że to naprawdę nie fair! Szukałem porady u wielu ludzi, próbując odzyskać moje pieniądze. Tym razem znalazłem kogoś i wygląda na to, że będzie postęp w tej sprawie. Mam ogromną nadzieję, że nigdy Wam się nie przytrafi coś podobnego!”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x