Mirko ‚poleci głowa’ Filipovic o pojedynku z Mirem

18 Sierpień 2010
2
Mirko ‚poleci głowa’ Filipovic o pojedynku z Mirem

Gdyby Mirko nie miał jednej nogi, prawdopodobnie wciąż byłby groźnym przeciwnikiem (pod warunkiem, że byłaby to lewa noga). Za pośrednictwem index.hr , popularny Cro Cop zdradził powody dla których zgodził się przystąpić do pojedynku „na chwilę” przed galą:

„Oczywistym jest, że nie będę w stanie walczyć pełną parą. Zostało mi zaledwie pięć tygodni na przygotowania.”
„Nie zgodziłbym się na szaleństwo tej walki, gdyby Lorenzo Fertita nie błagał mnie abym wszedł w miejsce Nogueiry. Byli w trudnej sytuacji, ponieważ Minotauro nie był w stanie walczyć i to jest mój sposób odpłacenia się UFC. To dla całego UFC i wszystkich fanów, którzy mnie docenili. Niezależnie od sytuacji i krótkiego czasu na przygotowania, niektóre rzeczy w życiu trzeba oddzielić. Zapewnili mi owocne życie i będę im dozgonnie wdzięczny.:
„Dzisiaj rano miałem świetny trening. Być może najgorszą rzeczą jest pilność treningu i to że muszę się męczyć. To wszystko oczywiście nie oznacza, że szukam wymówki, ale z całą pewnością nie będę przygotowany. Tak czy inaczej, to wciąż oznacza że mogę ułożyć do snu Frank’a Mir’a w pierwszej rundzie.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DanteV
10 lat temu

będzie ciężko ale serce zawsze za CC…….WAARRR

Kaiten
Kaiten
10 lat temu

Ale będzie, nie mogę się doczekać…