Nie wypowiadaj imienia James’a Toney’a nadaremno

01 Sierpień 2010
1
Nie wypowiadaj imienia James’a Toney’a nadaremno

Czy ktoś ma może info, że James 'Lights Out' Toney siedział w więzieniu? Jeżeli tak, to musiała go tam spotkać jakaś nieciekawa przygoda po której został uraz. Albo Toney nienawidzi gejów, albo próbuje wyprzeć z pamięci jakieś niemiłe wspomnienia, nazywając wszystkich w około „pedałem”, „ciotą”, „gejem”. Tym razem padło na Jon’a Jones’a który – za brak szacunku względem MMA – wcześniej nazwał boksera ignorantem.
„LightOut” dzierży swoją ksywę nie tylko z powodu błyskawicznych nokautów jakie serwował swoim przeciwnikom, ale najwyraźniej również z powodu ciętego języka, który i tym razem zareagował błyskawicznie.

„Jon 'Homo' Jones lepiej niech poszuka co nieco na mój temat, zanim coś o mnie powie. Nic o mnie nie wie. Ale wkrótce się dowie, bo mam zamiar dać mu klapsa w twarz jak tylko go spotkam. Nie gram w te gierki. Lepiej niech nauczy się walczyć, zanim powie jakieś gówno na mój temat. Mój debiut w UFC nastąpi przeciwko zawodnikowi z Hali Sław UFC. A z kim Jones w swojej pierwszej walce w UFC? Andre Gusmao, czy on nie ma czasami 22 lat? Niech lepiej znajdzie kilka taśm z moimi walkami, bo nie jestem tym z kim można zadzierać i on się o tym przekona jak zmłócę jego tyłek. Trzymaj moje imię z dala od swoich ust chłopcze.”

Miejmy nadzieję, że Jon 'Homo' Jones nie rozproszył się przed dzisiejszą walką na wieść o tym, że właśnie trafił na czarną listę Toneya.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mastafu
Admin
10 lat temu

Jon 'Homo' Jones z przyjemnością zawalczyłby z Jamesem i mam nadzieję, że do tej walki dojdzie w przyszlości xD

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x