Paweł Nastula: „Zapraszam Pudziana na lekcję 3 września do Łodzi.”

05 Sierpień 2010
0
Paweł Nastula: „Zapraszam Pudziana na lekcję 3 września do Łodzi.”

Amerykanie mają Jamesa Toneya i Chael’a Sonnen’a więc i my musimy nieco nadrabiać. Jeżeli uwielbiacie takie zakulisowe przepychanki, mamy dla Was wypowiedź Nastuli (od organizatorów) w której judoka opowiedział w rozżalonym tonie kilka tajemnic dotyczących jego niedoszłej walki z Pudzianem.

„Doszły do mnie wczoraj także informacje, że Mariusz Pudzianowski nie doczekał się jednak Aleksandra Emelianenko na przeciwnika, a ‚Butterbean’ też nie jest pewny! Dziwne zachowanie? Najpierw wyzwał samego Fiodora na pojedynek, potem wydzwaniał do mnie przez pół roku chcąc ze mną walczyć w maju lub wrześniu, a następnie nagle wycofał się. Według słów właścicieli KSW – podobno Pudzian dostał rozwolnienia na myśl o walce ze mnę, więc zażądał pisemnie, aby KSW nie wpuściło mnie na hale podczas jego walki oraz podłożyło kolejnego kelnera na przeciwnika. Potem ubrano to PR?owo, że Pudzian – najsilniejszy Polak świata – nie życzy sobie by Paweł Nastula ogrzewał się w jego medialnym blasku…. Cóż mogę powiedzieć? to jest cyrk i jaja z kibiców, ja nie chcę brać w tym udziału. Fiodor mógłby zrobić Pudzianowi krzywdę, zaś walkę ze mną na pewno chcieliby obejrzeć Polscy kibice. Póki do tego nie dojdzie – zapraszam serdecznie Mariusza do Łodzi już 3 września na galę organizowaną przez Klub Sportów Walki KICK FIGHTERS w Atlas Arenie.”

Niedawno Pudzian pokazał się publicznie lżejszy o kilkanaście kilogramów. Zaczęto spekulować gdzie i z kim strongman przygotowywał się do walki we wrześniowym KSW. Czy to możliwe, że to jednak ta wspomniana przez Pawła biegunka?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments