Vyacheslav Datsik uciekł ze szpitala psychiatrycznego

26 sierpień 2010
2
Vyacheslav Datsik uciekł ze szpitala psychiatrycznego

Przerywamy program, aby nadać ważny komunikat… Zaryglujcie drzwi i okna, ponieważ Datsik znowu żyje i ma się dobrze! A najlepiej od razu wystawcie kosztowności przed drzwi, żeby nie narazić się na jego gniew.

Niech podniesie rękę ten kto nie zna szalonego zawodnika MMA z Rosji. Zdziwię się, jeżeli w tłumie fanów MMA zobaczyłbym więcej niż kilka osób. I mam pełne prawo użyć słowa „szalony” po tym, jak za wielokrotną napaść na punkty sprzedające telefony komórkowe, został skazany na pobyt w strzeżonym zakładzie psychiatrycznym.

Przypomnę tylko najważniejszych faktów. Datsik to zawodnik, który w Pankrationie kilkukrotnie kopnął swojego przeciwnika w przyrodzenie, po czym interweniujący sędzia niemal zadusił Vyacheslava do nieprzytomności. Znany z totalnie nieprzewidywanych technik Rosjanin, jest równie nieprzewidywalny w życiu codziennym. Pojawiły się nawet plotki o jego rzekomej śmierci, rozpowiadane przez jego byłego sparringpartnera i kochanka, Olega Titova. W końcu, aresztowany przez policję za wielokrotne napady, ostatecznie uciekł w sobotę, rozdzierając ogrodzenie gołymi rękoma!

Następnego dnia policja odnotowała napaść na punkt z telefonami komórkowymi. Sprzedawca zidentyfikował napastnika w osobie Vyacheslava Datsika. Wg zeznań, fighter skradł 7000 rubli i telefon komórkowy marki Nokia. Czy ta napaść była sponsorowana przez koncern Nokia i była jednocześnie reklamą jednego z najnowszych smartfonów? Nie wiemy i nie interesuje nas to, bo i tak używamy Iphone’ów!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
3 lat temu

Brakuje go teraz hahaha

DanteV
11 lat temu

Niestety Datsikowi się ostro w glowie popier….. i ponoć przynależy do nazistowskiego ugrupowania. Na necie można znaleźć zdjecia i filmiki z wymowną gestykulacją.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x