Werdum wyłączony na 5 miesięcy!

14 sierpień 2010
0
Werdum wyłączony na 5 miesięcy!

Fabricio Werdum (14-4-1), jak dotychczas jedyny niekwestionowany pogromca Fedora Emelianenko, będzie pauzował przez następnych pięć miesięcy z powodu kontuzji stawu łokciowego. Jest już potwierdzone, że nie zawalczy do końca roku. Znamy też szczegóły dotyczące samej operacji. Więcej w środku posta.

Werdum będzie musiał przejść 18 sierpnia operację usunięcia fragmentów kości z lewego łokcia, po której będzie potrzebował sześciu tygodni na powrót do treningów. Brazylijczyk zmagał się z problemami od ponad dwóch lat, nie może jednak dłużej ryzykować poważnej kontuzji. Jak nieco nieskromnie wypowiedział się dla mmajunkie.com „Widzieliście co potrafię, gdy jestem skontuzjowany, wyobraźcie sobie co mogę zrobić zdrowy”, po czym przypomniał o wsparciu ze strony rodziny, przyjaciół, Strikeforce i Scotta Cokera.

Wprowadza to nieco zamieszania do sytuacji w Strikeforce, gdyż menadżerowie Fedora nalegali na rewanż z Werdumem, co może wyłączyć dwie wielkie gwiazdy tej organizacji z walk na prawie pół roku.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x