Znamy wynik ‚Okami vs Munoz’ przed walką !!!

01 Sierpień 2010
Znamy wynik ‚Okami vs Munoz’ przed walką !!!

Eh, ci goście z Zuffa. Oni naprawdę wiedzą co robią. Myśleliście sobie pewnie, że Joe Silva po prostu tasuje karty zawodników, wyrzuca je w górę i te które padną nazwiskiem do góry, zestawia we wspólnej walce. Możliwe, że jest to jeden ze sposobów ale ja stawiam na to, że wszystko jest skrzętnie analizowane i sprytnie ze sobą łączone.
Anderson Silva ma zaledwie kilka przegranych i najdłuższy rekord UFC jedenastu wygranych pojedynków z rzędu. Spójrzcie kto miał być 13 wygraną, to Yushin Okami który dzisiaj w nocy zmierzy się z Markiem Munozem. Yushin co prawda wygrał znokautowany przez Andersona niedozwolonym kopnięciem w ‚Rumble on the rock’, ale to wciąż wygrana na jego koncie. Myślicie, że jaki byłby motyw zemsty gdyby zestawiono ich w następnym pojedynku? Na potwierdzenie mojej tezy, oto słowa Dany White:

„Myślę, że nadszedł czas aby Yushin Okami otrzymał szansę walki o tytuł. Jest tutaj już wystarczająco długo.”

Tak więc zapamiętajcie moje słowa, wszystko jest już przesądzone. Wg greckiego ‚Fatum’ Japończyk musi wygrać, żeby historia miała ciąg dalszy.

W środku posta wspomniana walka ‚Anderson Silva vs Yushin Okami’.

Komentarze

 • bartekJ

  niewyobrazalnie nie lubie andersona !! moglby ktos wreszcie spuscic mu wpi****l , choć jak mniemam, nie nastąpi to szybko …

 • aborys

  TD nie powinienes byc taki pewny …ja i tak stawiam na Marka bo jest niesamowity i wiem ze wygra ta walke

 • TD

  aborys… co ty na to? 🙂

 • aborys

  aborys obawia sie ze jednak TD miał racje dotyczaca konfrontacji tych dwóch fighterów …walki w UFC faktycznie może nie do konca sa rozgrywane czystą kartą……. oglądałem i moge stwierdzic ze Munoz nie walczyl (i tu mozna zastanowic się dlaczego? a potem przeczytac powyzszy temat)tak skutecznie jak w swoich ostatnich walkach .. trudno mi uwierzyc ze jeden z najlepszych zapaśników nie potrafił (nie chciał) obalic na plecy japonczyka….. pozdrawiam i licze na podobne cenne spostrzezenia TD w przyszłosci… (UFC 117)

 • TD

  Nie ma sprawy, dam z siebie wszystko również przy następnej okazji. Ta pewność siebie, która skłoniła mnie do napisania tego art’a nie była spowodowana poczuciem wyższości. To raczej z pasji do tego sportu. Kolejne teorie spiskowe już wkrótce 🙂