Fighters Arena Łódź na żywo – wyniki

03 wrzesień 2010
10
Fighters Arena Łódź na żywo – wyniki

Start o 19.00 w łódzkiej hali Atlas Arena. Ekipa MMAnews oczywiście na miejscu. W tym temacie wyniki będą pojawiały się niemal natychmiast – do tego krótkie komentarze a po gali wywiady + zdjęcia.

UPDATE: Prawie na miejscu, zatrzymało mnie to cholerne KFC. Kto by mu się oparł: szybko, smacznie i do tego mają Wi-Fi…

Lets get it on! Lekkie opóźnienie ale na to trzeba wziąć poprawkę… i na to żeby nie siadać koło nagłośnienia! Wyniki w środku.

Pojedynek 1:
Paweł Pawlak 84kg vs Ács László (84kg)

Sporo kopnięć frontalnych i low kicków na uda ze strony Polaka. Paweł sprowadza i kontroluje w pozycji bocznej, gdzie obija Węgra. Polak w dosiadzie, seria ciosów z góry ale Laszlo ucieka i powrót do stójki. Koniec rundy 1.

Runda 2. W stójce atakuje Węgier ale ostatecznie kończy na plecach i Paweł ponownie w dosiadzie. Podczas próby ucieczki Acs wpada w „omoplatę” z której ostatecznie wychodzi. Pawlak raz jeszcze kończy kontrolując z bocznej pozycji, skąd Laszlo ucieka kończąc w gardzie przeciwnika. Mozolne próby obijania przez Laszlo z góry.

Po dwóch rundach, decyzją sędziów wygrywa Paweł Pawlak.

Pojedynek 2:
Marcin Bandel (91kg) vs Blahó László (91kg)

Błyskawiczny prawy prosty, Bandel pada na deski gdzie Węgier ostatecznie dokonuje dzieła zniszczenia przez brutalne ground&pound. Sędzia przerywa, Bandel protestuje ale wyraźnie było widać że Polak odpłynął.

Pojedynek 3:
Łukasz Kaśniewski (71kg) vs Gáncs Dániel (71kg)

Polak bardzo szybko sprowadza walkę do parteru, dochodzi do dosiadu i dalej już tylko potężne uderzenia z góry. Niemal całą runda kontrolowana przez Łukasza. Pod koniec Węgier próbuje uciekać, przetacza się na brzuch by ostatecznie odklepać zaduszonym przez Kaśniewskiego.

Announcer pomylił nazwiska, wyglądało na to że Kaśniewski będzie miał powtórkę z rozrywki ale błyskawiczna reakcja naprawia błąd.

Pojedynek 4:
Leszek Wojtczyk (84kg) vs Gábor Péter (84kg)

Polak od razu sprowadza przeciwnika i z bocznej szybko przechodzi do dosiadu. Gabor klinczuje z dołu a Wojtczyk obija mu wątrobę. Sędzia na chwilę przerywa i oczom widzów ukazuje się rozcięcie w okolicy łuku brwiowego Leszka. Interwencja lekarza i walka zostaje kontynuowana z tej samej pozycji. Polaka jakby przepełnia energia bo zasypuje Gabora serią bardzo celnych ciosów. Chwilę później sędzia ringowy przerywa, uznając naszego rodaka zwycięzcą.

Pojedynek 5:
Tomasz Jeruszka (81kg) vs Koncz Gábor (81kg)

Wychodzi urodziwa ring girl… ktoś z tłumu krzyczy „Rudaaaaaaa” i dziewczyna w odwecie przesyła uroczy uśmiech 🙂

Walka w pierwszych momentach toczy się w stójce. Kolejny Polak z łatwością obala przeciwnika i od razu dosiad. Węgrzy mają wyraźne problemy z parterem i zapasami. Uderzenia z góry, Gabor oddaje plecy i Polak okłada oponenta uderzeniami młotkowymi. Jedyne co pozostaje Koncz’owi to przekręcić się z powrotem na plecy. Sędzia przenosi walką na środek ringu.
Wznowienie i dalej brutalne g&p Polaka, Gabor próbuje wymostkować ale Jeruszka sprawnie przechwytuje rękę przeciwnika i walka kończy się efektowną dźwignią na staw łokciowy (balacha).

Pojedynek 6:
Jordan Błoch (77kg) vs Dencinger Dávid (77kg)

Początek niezwykle spokojny. Wszystko za sprawą pojedynczych, bardzo mocnych uderzeń z obu stron. Jordan wyczuwa moment i posyła potężny prawy sierp, który niemal urywa głowę przeciwnika. Kilka uderzeń na omdlałego Dencingera i reszta to już tylko formalność i puchar dla Polaka.
Cała sala bije brawo dla Jordana, ja również!

Pojedynek 7:
Marcin Burzyński (71kg) vs Szűcs Gergő (72kg)

Widać, że Polak ma solidną stójkę ale Węgier sprowadza naszego rodaka do parteru. Marcin wypycha up kickiem przeciwnika i walka wraca do stójki. Tym razem nagły zwrot akcji i Burzyński sprowadza Gergo do parteru. Niestety robi to na tyle nieuważnie, że szybko musi skapitulować przed solidną gilotyną Szucsa.

Pojedynek 8:
Bartek Kopera (65kg) vs Polgár Tamás (65k)

Bardzo aktywna walka od samego początku. Niezwykle aktywny osiemnastolatek z Polski, w mgnieniu oka sprowadza przeciwnika wejściem w nogi. Próba gilotyny ze strony Tamasa, Bartek wychodzi z opresji i kończy w „pół gardzie” Węgra. Sytuacja przechodzi do momentu w którym Kopera znajduje się za plecami Polgara. Już tylko chwila i Węgier ma do wyboru odklepać albo stracić przytomność. Gładkie zwycięstwo Polaka i ogromny gwar wśród publiczności.

Pojedynek 9:
Magdalena Jarecka vs Arune Lauzeckaite

Trener Litwinki sprzedaje swojej wychowance dwa „liście” na rozgrzewkę 🙂 Istnieje prawdopodobieństwo że tak mogą się witać na Litwie…

Elektryzująca wymiana w stójce, Magda próbuje przerzucić przeciwniczkę przez biodro ale Arune kontruje i ostatecznie ląduje u góry. Litwinka jest pasywna i sędzia jest zmuszony wrócić walkę do stójki. Widać, że ulubioną techniką Polki są kolana na twarz z klinczu. Koniec rundy 1.

Gong rozpoczynający rundę 2 i Magda od razu goni przeciwniczkę próbując dosięgnąć ją szybkimi „prostymi” na twarz. Raz jeszcze klincz, Magda rozrywa trzymanie i grad ciosów na twarz. Litwinka ratuje się kolejnym klinczem. Po wyczerpującej próbie sił w zwarciu, Magda odskakuje i próbuje kontrolować pojedynek kolejnymi ciosami. Niestety Lauzeckaite cyklicznie ratuje się pasywnym klinczem, który nic nie wnosi do pojedynku ale skutecznie neutralizuje Polkę. Ostatnie sekundy i Arune sprowadza Polkę do parteru.

Chwila niepewności.. ale ja już wiem, że… wygrywa… Magdalena Jarecka.

Walka wieczoru i 10-ty pojedynek
Paweł Nastula vs Yusuke Masuda

Cała sala jest już nieźle rozgrzana… zaczynamy! I w tym samym momencie koniec. Paweł Nastula błyskawicznie uderza celnie w podbródek Japończyka. Ten upada do narożnika i Nastula serią mocnych uderzeń upewnia się że przeciwnik już nie wstanie. Sędzia przerywa a Masuda oszołomiony wchodzi w nogi sędziego. Chwila niepewności i wynik jednoznacznie wskazuje że to już koniec. Po dwuletniej przerwie Nastula wciąż potrafi!

UPDATE: Na dniach pojawi się pełen „set” zdjęć z gali i ujęcia za kulisowe. Do tego mamy dla Was rewelacyjne wywiady + kilka perełek, ale jeszcze nie zdradzę wszystkiego. Będzie niespodzianka!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kajzer
12 lat temu

Foty są w końcowej fazie obróbki. Jutro na pewno je zobaczycie 🙂

dino
dino
12 lat temu

Panowie, nie chcę być namolny, ale gdzie te fotki? 🙂

dino
dino
12 lat temu

Zapalę Ci świeczkę w intencji zniżek na OC w samochodzie, ale dawaj te fotki:)
Nie wie ktoś gdzie można zobaczyć te walki?Zwłaszcza Nastulę?

dino
dino
12 lat temu

Dzięki za szybką i fajną relację.
Czekam na obiecane fotki i perełki:)

Halucynogen
Halucynogen
12 lat temu

Dzieki chlopaki, dobra robota !!

Kimura
Kimura
12 lat temu

Nareszcie normalny portal o mma. Swietna relacja i znajomosc zagadnienia. Niby nic a jednak fajnie.

PinoO
PinoO
12 lat temu

Dzięki za relacje ! jesteście jedyni którzy dają relacje na żywo taką szybko 🙂 Pozdrowienia

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x