Karl James marzy

autor:
09 Wrzesień 2010
0
Karl James marzy

k.j.noons

Na kilka tygodni przed rewanżową walką z Nickiem Diazem, były mistrz Elite XC, obecnie wzięty zawodnik Strikeforce, opowiada o swoich planach. Najgorsze, że jego zamiary pozostaną najpewniej pobożnymi życzeniami. Mimo, że ‚Pac-Man’ wyraził chęć startów w MMA, to logiczne jest to, że nie będzie to, przynajmniej w tym momencie jego kariery, opłacalne. (biorąc pod uwagę, że za ewentualną walkę z Mayweatherem zgarnąłby najpewniej ponad 40 milionów dolarów). Co więcej K,J. chce walczyć z nim w boksie, a na dokładkę wyzwał do walki Mayweathera Jr.’a. O ile w walce MMA Noons byłby faworytem, o tyle pojedynek bokserski z największymi tuzami tego sportu to lekka przesada. Poniżej wypowiedź ‚Króla Karla’:

‚Z chęcią powitałbym Pacquiao w MMA. To byłaby dla niego idealna sytuacja, ponieważ ja nie sprowadzam gości do parteru. I po tym co stałoby się w klatce, wszedłbym z nim do ringu (i walczył na jego zasadach), zrobiłbym coś czego, jak wiem, nie zrobi Rany Couture z Jamesem Toneyem. Wiem, że Floyd (Mayweather) nie chce walczyć w MMA, ale ja nadal chciałbym walczyć z nim i Pacquiao w boksie, dotarliśmy do obu obozów i zobaczymy co teraz się stanie. Powiem tak, oba obozy o tym wiedzą i oba są bardzo zainteresowane.’

Mam nadzieję, że to czcze gadanie ma cel wyłącznie marketingowy. W końcu ma on przed sobą mega walkę z Nickiem Diazem i lepiej byłoby dla nas wszystkich, gdyby skupił się wyłącznie na niej, bo szykuje się elektryzujące starcie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o