Mike Tyson jest pewien, że bokser może zwyciężyć

autor:
29 Wrzesień 2010
4
Mike Tyson jest pewien, że bokser może zwyciężyć

mike tyson in tuf

James Toney (rekord MMA 0-1) praktycznie w pierwszej akcji debiutanckiego pojedynku na UFC 118 przekreślił swoje szanse na zwycięstwo. Pokazujący się ostatnio w towarzystwie prezydenta UFC – Mike Tyson – ma swoją teorię na temat przyczyny jego porażki.

’Trzeba przyznać, że Toney wyglądał fatalnie. Był wolny. Nie wyglądał jak zahartowany, jak atleta w formie. Wystarczy spojrzeć na budowę ciała. Nie ma mowy, Toney nie był przygotowany do tego pojedynku jak prawdziwy profesjonalista, którym jest Randy Couture.  To było niedorzeczne. Okazał brak szacunku dla Randyego, wiem na sto procent, że bokser może zwyciężyć w takiej walce. Mógłby radzić sobie dobrze, gdyby uczył się zapasów i grapplingu. Musisz mieć respekt dla sport, do którego chcesz 'wejść'.  Nie możesz myśleć, że wyjdziesz i znokautujesz każdego. To skomplikowany sport, ale dobry bokser powinien być również śietnym atletą.'

W takim razie pokaż nam Mike, pokaż jak bokser radzi sobie w MMA. Wielu z Was na pewno o tym marzy, ale chyba jeszcze nie przyszedł na to czas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
Martin
10 lat temu

50 letni Mercer potrafił w mma znokautowac Tima Silvie w 9 sekund 😉 Ale bokserzy nie nadaja sie do mma bo nie walcza w parterze. Ja akurat wole k1 i boks od mma, bo parter mnie nudzi, ale takie porównywanie sportów do niczego nie prowadzi. Zawodnik mma, dostałby bencki od boksera na zasadach boksu i bokser zazwyczaj przegra na zasadach mma.

Plotek
Plotek
10 lat temu

K.J pokazuje jak z powodzeniem można boksować w MMA. Łącznie z niskimi zejściami, które są mega niebezpieczne.Na razie glowa spadla mu tylko raz, w walce z Crazy Horsem.

F. Georgiew
10 lat temu

Oczywiście, nawet w K-1 nie będąc przygotowanym na kopnięcia, wiele nie zdziałasz. Z tym, że nie trzeba od razu rzucać ich przeciwko zapaśnikom tej klasy co Randy. Gdyby dostali zawodnika typowo stójkowego, można byłoby coś porównywać, zobaczyć jak radzi sobie stójka pod MMA z boksem. Mimo, że nie znoszę boksu jako dyscypliny, mam trochę wiary w nokaut w łapie niektórych z nich.

Rafał
Rafał
10 lat temu

Żaden bokser nie dorówna zawodnikowi MMA, daletego, że w MMA Boks to tylko mała część tego co zawodnicy robią w klatce. Nikt nie zdoła się nauczyć walki w parterze w przeciągu choćby roku, osobie, która robi to zawodowo od kilkunastu lat jak np. Couture.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x