Yusuke Masuda po Fighters Arena: ‚Jeżeli pojawi się szansa, będę walczył w Polsce ponownie.’

06 Wrzesień 2010
0
Yusuke Masuda po Fighters Arena: ‚Jeżeli pojawi się szansa, będę walczył w Polsce ponownie.’

Przeprowadziłem poniższy wywiad zaraz po konferencji prasowej na gali Fighters Arena Łódź. Miałem krótką okazję, aby złapać Yusuke Masuda i jego przyjaciela Hidehiko Abe, podczas gdy obaj wracali do swojej szatni. Enjoy!

Uważam, że japońscy zawodnicy są bardzo znani przede wszystkim za sprawą wielkiego serca i woli walki. Czy jesteś zawiedziony, że nie byłeś w stanie pokazać nam swojej prawdziwej duszy wojownika?
Paweł Nastula jest bardzo sławny w Japonii, jest wielkim zawodnikiem i bardzo doświadczonym. Oczywiście, chciałbym móc pokazać się z najlepszej strony w naszym pojedynku.

Jaki był plan na starcie z Pawłem?
Nastula jest bardzo duży, może nawet 10 kilogramów cięższy niż ja. Jestem zapaśnikiem, ale tym razem miałem boksować, ponieważ Paweł jest bardzo ciężkim i mocnym zawodnikiem parterowym, świetnym grapplerem. Dlatego chciałem spróbować więcej uderzać.

Polska okazała się dzisiaj dla Ciebie pechowa, ale z chęcią zobaczyłbym jak walczysz w naszym kraju ponownie. Jeżeli pojawi się szansa, czy wrócisz żeby udowodnić, że jesteś wielkim wojownikiem?
Jeżeli pojawi się jeszcze jedna szansa, będę walczył w Polsce ponownie.

Jaki jest następny krok po tym jak wrócisz do Japonii?
Po powrocie chcę ciężko trenować. Nie ma problemu żeby walczyć, ale chcę przejść więcej ciężkich treningów a potem będę walczył ponownie.

Życzę udanego występu i do ponownego zobaczenia w Polsce.
Dziękuję.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments