Zapraszamy jutro do Mariotta

autor:
27 Wrzesień 2010
0
Zapraszamy jutro do Mariotta

Już 28 września odbędzie się konferencja prasowa poświęcona Gali K-1 World Max GP 2010 w Seulu.
W konferencji udział weźmie, m.in. Michał Głogowski – pierwszy polski zawodnik, który otrzymał zaproszenie do finałowej szesnastki najlepszych zawodników świata, walczących na zasadach K-1 w kategorii do 70 kg. Polak jest byłym amatorskim mistrzem świata w Kickboxingu, mistrzem Europy i finalistą turnieju K-1 MAX GP Europe z 2008 roku. W oficjalnych galach organizacji K-1 brał udział trzykrotnie.
Dzień po konferencji Michał wyjeżdża na Galę K-1, by wziąć udział w końcowej eliminacji K-1 World MAX GP 2010 Final 16, który odbędzie się 3 października w Olympic Gymnasium 1st. w stolicy Korei Południowej – Seulu. Jego rywalem będzie niezwykle doświadczony i utytułowany mistrz Muay Thai z Tajlandii Sagatpetch, trenujący w gymie Ingram.

Na konferencji poznamy również nazwiska zawodników biorących udział w Gali KoK World GP 2010 in Warsaw, która odbędzie się 24 października na warszawskim Torwarze oraz szczegóły zwiazane z programem Gali, które przedstawi Donatas Simanaitis – licencjonowany przedstawiciel japońskiej organizacji FEG , którego firma MMA Bushido współpracuje z japońskimi partnerami oraz amerykańską Strikeforce.

Serdecznie zapraszamy. 28 października, godz. 13.00, Champions Sports Bar, Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o