5 minut z Piotrkiem Kobylańskim

autor:
07 Październik 2010
0
5 minut z Piotrkiem Kobylańskim

Udało mi się porozmawiać z uczestnikiem 8-mio osobowego turnieju podczas gali K-1 KoK w Warszawie, Piotrem Kobylańskim. Zawodnik Kobe Gdynia w 5 minut opowiedział mi o początkach swojej kariery i przygotowaniach do turnieju K-1.


Walczysz na gali K-1 MAX w Warszawie. Wystąpisz w turnieju czy w superfighcie? Co wiesz o swoich rywalach?
Witam!!! Tak startuje na warszawskiej imprezie KOK World GP 2010 In Warsaw jako uczestnik turnieju 8 osobowego reprezentując Polskę. Drugim uczestnikiem reprezentującym nasz kraj jest Łukasz Szulc. Co do rywali to nic nie wiem na ich temat.

Kiedy zacząłeś przygotowania do występu?
Jestem cały czas w treningach. Trenuje w Trójmieście z Rafałem Kałużnym, z wieloma chłopakami sparuje.

Ostatnio zmierzyłeś się z Łukaszem Rajewskim na BOTE 2. Jak wspominasz tamtą walkę? W pierwszej rundzie wyglądało na to, że Łukasz mocno Cię przycisnął.
Ostatnio walczyłem ze Słowakiem na gali Champ Class Fight Nights 2 w Nowej Soli. a co do walki z Łukaszem to dobrze ja wspominam wygrałem jednogłośnie na punkty.

Od kiedy trenujesz kickboxing?
Moja przygoda z kick-boxingiem zaczęła się 14 lat temu przechodząc cała ewolucje kick-boxingu (wszystkie formuły semi-contakt,light-contakt,full-contakt,low-kick, K-1, muay-thai) nie wielu jest w Polsce takich zawodników. Na pierwszy trening zaprowadził mnie brat. Tak naprawdę to łobuzowałem trochę w szkole hehee…

Jak w Twoim przypadku wygląda zbijanie wagi przed walką?
Wagę zbijam jak wielu innych zawodników po przez dietę i treningi.

Co uważasz za swoją najmocniejszą stronę jako kickboxer?
Moją mocna strona jest doświadczenie w ringu, a wiadomo, że chciałoby się szybko wygrać wszystkie walki poprzez nokauty. Ale jest to ciężkie do zrealizowania, bo nikt nie chce dać się trafić.

Chciałbyś komuś podziękować?
Chciałbym podziękować RAFAŁOWI KAŁUŻNEMU ZA POMOC W TRENINGACH , JARKOWI POPIOŁKIEWICZOWI ZA OPIEKĘ MEDYCZNA, ORAZ FIRMOM ATC-CARGO , BALTEX GROUP,YELLOWPOIN.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o