Bobby Lashley zawalczy jeszcze w grudniu? (poza Strikeforce)

14 Październik 2010
0
Bobby Lashley zawalczy jeszcze w grudniu? (poza Strikeforce)

Na krótko po tym jak wygasł kontrakt Bobby’ego Lashley’a w Strikeforce, popularny wrestler ogłosił swój kolejny pojedynek, który nastąpi jeszcze w grudniu tego roku.

„Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że będę walczył ponownie 10-go lub 11-go grudnia. Będę znał więcej szczegółów w ciągu kilku najbliższych dni.”
„Nie mogę zastygnąć w bezruchu po mojej ostatniej walce. Ten rok był ciężki z powodu kontuzji, których się nabawiłem. Poza tym mam mononukleozę (gorączka gruczołowa). Znowu zacząłem treningi i od razu pojawiło się możliwych walk, które mógłbym zaakceptować. 10-ty lub 11-ty grudnia, ale muszę poczekać chwilę aby móc powiedzieć w której organizacji. Są dwie różne organizacje z którymi prowadzę rozmowy. Muszę wyjść i walczyć. Poprosiłem Strikeforce o rewanż z Griggs’em, ale nie jestem pewny czy ten proces w ogóle został rozpoczęty.”

Prezydent Strikeforce, Scott Coker ze spokojem przypomina fanom, że Bobby wciąż jest pod 90-dniową wyłącznością i wrestler musiałby najpierw uzyskać zgodę na pojedynek w innej organizacji.

„Nic o tym nie słyszałem i wiem, że nie planujemy żadnego eventu na 10/11 grudnia. Jakiekolwiek oświadczenia ze strony Bobby’ego są nieco niedojrzałe. Bobby może walczyć w jakimś mniejszym evencie, ale myślę że najpierw potrzebowałby naszej aprobaty. Pozwalamy naszym zawodnikom walczyć poza Strikeforce, ale zainwestowaliśmy w nich sporo pieniędzy i powinniśmy mięc to prawo aby zadecydować gdzie i kiedy mogą walczyć.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o