Datsik wróci i porachuje kości swoim wrogom

12 Październik 2010

Pamiętacie niedawny wywiad w rosyjskiej telewizji z Aleksandrem Emelianenko, który obiecał wymierzyć karę słynnemu Datsikowi? Datsik nie pozostaje bierny i odpowiada w podobnym tonie. Część z Datsikiem siedzącym w swojej tajnej kryjówce o której nie wie nawet on sam, zaczyna się w 01:55 minucie.

W środku tłumaczenie.

„Mam parę rzeczy do powiedzenia kilku komratom, kogutom jak Sasha Emelianenko (kogut oznacza homoseksualista, często człowiek który został zmuszony do uprawiania seksu z innym mężczyzną podczas pobytu w więzieniu).
Po pierwsze… czy ty czegoś nie pomieszałeś? Widzisz we mnie sportowca? Ja nim nie jestem… Chciałeś mi pokazać czym jest ból? Więc powiedz mi koguciku swój adres i z pewnościę się spotkamy. Ja również nie widzę w tobie sportowca… w niedalekiej przyszłości. Postrzegam cię jako żydowskiego chłopca, który liże tyłek Finkelstein’a. A twoje tatuaże, widzę że je usunąłeś. To były naklejki, tak? Twoja przyszłość to seks niewolnik w jakimś więzieniu. A ty wiesz lepiej jak kończą tam ludzie… Twoi homoseksualni, czarni przyjaciele pokażą ci twoje miejsce w więzieniu. Jeżeli jesteś takim supermanem, takim fajnym, do tego świetnym fighterem i chciałbyś mnie czegoś nauczyć, po prostu zostaw swój adres. Nie musisz mnie łapać, znajdę cię osobiście.”

Nie ma to jak to dobry Bad Blood przed walką…

Komentarze

 • Ariel

  ciekawe co z tego wyniknie? 🙂

 • TD

  Main Event lub Extra Fight 🙂

 • Kamillo

  Tak na poważnie to mogliby go wreszcie odstrzelić…

 • billymarks

  Odstrzelić frajera!!! Powinni wpuścić Rampage’a do Rosji to by to wykonał:)