Irokez prawdopodobnie nie zawalczy na grudniowym WEC

28 Październik 2010
Irokez prawdopodobnie nie zawalczy na grudniowym WEC

Tą smutną wiadomość otrzymaliśmy dosłownie przed chwilą… Powód? Maciej Jewtuszko złamał rękę. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale niebawem Wam je przekażemy.
Przypominamy, niepokonany fighter ze Szczecina (rekord MMA: 8-0) miał zawalczyć na grudniowym WEC a jego przeciwnikiem miał być Ricardo „The Bully” Lamas (9-1-0). Póki co życzymy naszemu ulubionemu, polskiemu zawodnikowi dużo zdrowia i wytrwałości w tym ciężkim dla niego momencie. Zostańcie z nami po więcej informacji.

UPDATE: Do redakcji właśnie nadeszła wiadomość prosto od Irokeza:

„Trzecia, czwarta i piąta kość lewego śródręcza złamana. To już potwierdzone, rękę mam w szynie! 6 tygodni a później rehabilitacja.”

Tym samym wszelkie nadzieje na grudniowy występ w WEC rozwianie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Kur**, taka informacja przed treningiem… Mój ulubiony polski zawodnik, a wszedł tam z takim impetem. Oby szybko się pozbierał i nie miał potem strachu o rękę. Na szczęście w USA jest dużo specjalistów od takich spraw.

 • Sawicki Paweł

  Irokez wracaj do zdrowie i nie daj się zapasiorowi.
  Kurwa, żeby tylko nie dał się zapaśnikowi, bo Polscy zawodnicy mają tendencję do przegrywania walk z zapaśnikami. Polskie zapasy są słabe i słaby w tym elemencie jest niemal każdy Polski zawodnik 🙁

 • dino

  Kurde, nieeeee….. 🙁

  Zdrowia Irokez!

  Zapasy to u nas istotnie kuleją, ale byłbym tu optymistą, powoli wszystko idzie w dobrą stronę, widzę wolny, ale za to stały postęp w tej materii u naszych.

 • Sawicki Paweł

  Dino, a czy Ty przypadkiem nie chodzisz w różowych okularach 😉

  BJJ owszem, mamy jedne z lepszych w Europie, ale zapasy, i to w MMA leżą u nas na łopatkach, co pokazał i Grabowski i Tomek Drwal, który trenuje w USA

 • Pingback: Maciej Jewtuszko na UFC 127? | Newsy MMA, BJJ, Muay Thai, Boks, Zapasy. Wiadomości UFC, K-1, Grappling.()