Irokez prawdopodobnie nie zawalczy na grudniowym WEC

28 Październik 2010
5
Irokez prawdopodobnie nie zawalczy na grudniowym WEC

Tą smutną wiadomość otrzymaliśmy dosłownie przed chwilą… Powód? Maciej Jewtuszko złamał rękę. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale niebawem Wam je przekażemy.
Przypominamy, niepokonany fighter ze Szczecina (rekord MMA: 8-0) miał zawalczyć na grudniowym WEC a jego przeciwnikiem miał być Ricardo „The Bully” Lamas (9-1-0). Póki co życzymy naszemu ulubionemu, polskiemu zawodnikowi dużo zdrowia i wytrwałości w tym ciężkim dla niego momencie. Zostańcie z nami po więcej informacji.

UPDATE: Do redakcji właśnie nadeszła wiadomość prosto od Irokeza:

„Trzecia, czwarta i piąta kość lewego śródręcza złamana. To już potwierdzone, rękę mam w szynie! 6 tygodni a później rehabilitacja.”

Tym samym wszelkie nadzieje na grudniowy występ w WEC rozwianie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mastafu
Admin
10 lat temu

Dino, a czy Ty przypadkiem nie chodzisz w różowych okularach 😉

BJJ owszem, mamy jedne z lepszych w Europie, ale zapasy, i to w MMA leżą u nas na łopatkach, co pokazał i Grabowski i Tomek Drwal, który trenuje w USA

dino
dino
10 lat temu

Kurde, nieeeee….. 🙁

Zdrowia Irokez!

Zapasy to u nas istotnie kuleją, ale byłbym tu optymistą, powoli wszystko idzie w dobrą stronę, widzę wolny, ale za to stały postęp w tej materii u naszych.

Mastafu
Admin
10 lat temu

Irokez wracaj do zdrowie i nie daj się zapasiorowi.
Kurwa, żeby tylko nie dał się zapaśnikowi, bo Polscy zawodnicy mają tendencję do przegrywania walk z zapaśnikami. Polskie zapasy są słabe i słaby w tym elemencie jest niemal każdy Polski zawodnik 🙁

F. Georgiew
10 lat temu

Kur**, taka informacja przed treningiem… Mój ulubiony polski zawodnik, a wszedł tam z takim impetem. Oby szybko się pozbierał i nie miał potem strachu o rękę. Na szczęście w USA jest dużo specjalistów od takich spraw.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x