K-1 KoK w Warszawie

autor:
07 Październik 2010
0
K-1 KoK w Warszawie

KoK World GP 2010 in Warsaw

Ogromne emocje, adrenalina i wielkie show!

Już 24 października kolejna gala KoK World GP 2010 in Warsaw, organizowana pod patronatem japońskiej organizacji FEG.
W imprezie wezmą udział najlepsi polscy zawodnicy kategorii do 70kg: Michał Głogowski, Łukasz Szulc, Piotr Kobylański, z zagranicznych gwiazd m.in. Artur Kyshenko.

Takiej rangi turnieju w wadze lekkiej jeszcze w Polsce nie było!

Głównym punktem warszawskiej eliminacji będzie 8 osobowy turniej w wadze do 70 kg. Wyłoni on kandydatów do finału, który odbędzie się w Moskwie na początku 2011 roku i da możliwość walki o finałową 16 w Japonii. Dodatkowo zwycięzca będzie miał okazję zmierzyc? się o pas prestiżowej organizacji Kings Of The Rings. Konkurencja będzie niezwykle mocna, gdyż wystąpią zagraniczni rywale nie tylko z Rosji, Białorusi, Ukrainy czy krajów bałtyckich ale także z Niemiec, Francji i Holandii.

Gala to także kapitalne walki superfight. Najlepszy polski zawodnik wagi lekkiej do 60 kg Mariusz Cies?lin?ski zmierzy się z mistrzem organizacji ZST Keisuke Fujiwara! Polak pokonał już na tym samym ringu, w 2008 roku, innego Japon?czyka, więc liczymy na równie efektowną powtórkę. Planowane są także dwie walki najlepszego polskiego zawodnika K-1 MAX Michała Głogowskiego i słynnego Artura Kyshenko. Wiele zależy od ich wyników startu w korean?skiej eliminacji Finał 16, której pierwsza runda odbędzie się 3 października w Seulu. Obaj mają trudnych rywali i na pewno wsparcie kibiców się przyda!!!!

KoK World GP 2010 in Warsaw ? 24 października 2010, Warszawa, hala Torwar
Początek imprezy: godz. 18.30

Więcej informacji: www.k1-fights.pl

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o