MMAnews.pl – znamy imię kolejnego przeciwnika Macieja Jewtuszko na grudniową galę WEC

20 Październik 2010
MMAnews.pl – znamy imię kolejnego przeciwnika Macieja Jewtuszko na grudniową galę WEC

Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba, czyli nagle i niespodziewanie. Przy okazji pobytu na UFC Fax Expo i UFC 120 w Londynie, spotkaliśmy kilku ludzi z branży i kilku znanych fighterów. Nie możemy zdradzić źródła, ale wiemy już, że lada moment ZUFFA oficjalnie potwierdzi imię kolejnego zawodnika, który zmierzy się z naszym niepokonanym rodakiem, Maciejem „Irokezem” Jewtuszko. Pamiętajcie, że MMAnews.pl jako pierwszy portal na świecie i w Polsce przekazał Wam te rewelacje.

Drugim przeciwnikiem w amerykańskim WEC będzie Ricardo „The Bully” Lamas (9-1-0). Zapaśnik z Team Top Notch, który na dziesięć pojedynków przegrał tylko jeden raz. Pomimo zapaśniczego podłoża, Ricardo jest bardzo wszechstronnym fighterem, który ma na koncie zarówno wygrane przez uderzenia jak i poddania. Ostatnią walkę stoczył na WEC 50 (i wygrał przez decyzję z Dave Jensen’em), tej samej na której udanie zadebiutował Irokez.
Jak tylko walka zostanie potwierdzona oficjalnie, przekażemy Wam nieco więcej informacji. Tymczasem, poniżej jedna z walk Lamas’a w WEC.

Komentarze

  • TD

    Ciężko wykazać się profesjonalizmem w tym jednym przypadku ale… WAR MACIEJ!

  • Anthony Njokuani

    I want my rematch!

  • Sawicki Paweł

    Kurde, zapaśnik, Polscy zawodnicy mają problemy z zapaśnikami :/