MMAnews.pl – znamy imię kolejnego przeciwnika Macieja Jewtuszko na grudniową galę WEC

20 Październik 2010
3
MMAnews.pl – znamy imię kolejnego przeciwnika Macieja Jewtuszko na grudniową galę WEC

Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba, czyli nagle i niespodziewanie. Przy okazji pobytu na UFC Fax Expo i UFC 120 w Londynie, spotkaliśmy kilku ludzi z branży i kilku znanych fighterów. Nie możemy zdradzić źródła, ale wiemy już, że lada moment ZUFFA oficjalnie potwierdzi imię kolejnego zawodnika, który zmierzy się z naszym niepokonanym rodakiem, Maciejem „Irokezem” Jewtuszko. Pamiętajcie, że MMAnews.pl jako pierwszy portal na świecie i w Polsce przekazał Wam te rewelacje.

Drugim przeciwnikiem w amerykańskim WEC będzie Ricardo „The Bully” Lamas (9-1-0). Zapaśnik z Team Top Notch, który na dziesięć pojedynków przegrał tylko jeden raz. Pomimo zapaśniczego podłoża, Ricardo jest bardzo wszechstronnym fighterem, który ma na koncie zarówno wygrane przez uderzenia jak i poddania. Ostatnią walkę stoczył na WEC 50 (i wygrał przez decyzję z Dave Jensen’em), tej samej na której udanie zadebiutował Irokez.
Jak tylko walka zostanie potwierdzona oficjalnie, przekażemy Wam nieco więcej informacji. Tymczasem, poniżej jedna z walk Lamas’a w WEC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mastafu
Admin
10 lat temu

Kurde, zapaśnik, Polscy zawodnicy mają problemy z zapaśnikami :/

Anthony Njokuani
Anthony Njokuani
10 lat temu

I want my rematch!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x