Shane Carwin wycofuje się z walki z Nelsonem!

autor:
26 Październik 2010
Shane Carwin wycofuje się z walki z Nelsonem!

Shane Carwin

Na swojej stronie internetowej Shane Carwin poinformował, że jest zmuszony wycofać się z planowanej walki przeciwko Royowi Nelsonowi.

„Zamierzam wycofać się z walki z Royem Nelsonem. Wielu z was wie, że miałem bóle pleców. Wczoraj miałem zrobiony rezonans magnetyczny i mam uszkodzenia, które wymagają operacji. Jeśli lekarze nie będą musieli mnie operować, będę miał ok 8-12 tygodni przerwy. Nie wiem jak długą będę miał przerwę, jeśli jednak będą mnie operować.”

Napisał w swoim oświadczeniu Shane Carwin.

” Moja rodzina i menadżer maja rację. Ja sam i moi fani zasługują na najlepszy występ z mojej strony. Muszę być zdrowy. Mam spotkanie z chirurgiem w przyszłym tygodniu w sprawie operacji. Wydaje mi się, że jeśli operacja się powiedzie, trzeba dodać około 8-12 tygodni fizjoterapii, znieczuleń wewnątrz oponowych i wyciągów.”

Wielka szkoda, że kolejny zawodnik ma problemy zdrowotne, dotyczące tak poważnej rzeczy jak kręgosłup.

Trzymamy kciuki Shane!

Komentarze

 • Sawicki Paweł

  Szkoda, szkoda 🙁

  Ciekawe jakby sobie poradził z JJ grubaska 😀

 • Domix

  bez problemu

 • Sawicki Paweł

  No tak naprawdę, to poza mocnym prawym i mocniejszym GnP to niewiele parteru widzieliśmy u Shane, wiec nie wiem na jakim poziomie jest jego BJJ

 • kris

  shane ssie !

 • the voice

  Shane ssie, wiadomo, że Nelson by go rozjechał tak samo jak Kimbo. Obaj potrafią tylko cepować i nic więćej

 • Sawicki Paweł

  the voice lepiej obejrzyj walki Carwina, zanim ściągniesz na siebie lawinę opstów od jego fanów.

  Zobacz jakie zapasy ma Shane, a jakie Twój uliczny zabijaka KIMBO

 • gumtree

  Moim zdaniem to celowe zagranie ze stony Shane’a. Po pierwsze walka z Nelsonem nie bedzie tak lukratywna jak rewanz z Brockiem, po drugie jest teraz mozliwe zestawienie ich w odpowienim czasie, po trzecie ma szanse sie odegrac a Neslon?? Nie jest nawet blisko „kalibru medialnego” Lesnara.