StrefaWalk.com dementuje plotki o żółtaczce Aleksandra Emelianenko…

14 Październik 2010
1
StrefaWalk.com dementuje plotki o żółtaczce Aleksandra Emelianenko…

… co więcej, StrefaWalk zapowiada pojedynek Rosjanina, który już 19-go listopada wystąpi w dobrze znanej fanom MMA „Atlas Arenie” w Łodzi. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.
Oto komunikat, który widnieje na oficjalnej stronie organizatora oraz oficjalne badania lekarskie świadczące o negatywnym wyniku na żółtaczkę:

„Dementujemy pogłoski, jakoby Aleksander Emelianenko był nosicielem żółtaczki. Wg ostatnich badań nie ma przeciwwskazań, żeby mistrz mógł dalej walczyć w MMA. Rozwiewa to również obawy sceptyków o występ Aleksandra Emelianenko podczas listopadowej Gali MMA Strefy Walk w Łodzi.
Potwierdzamy zatem, że Alexander Emelianenko będzie jedną z gwiazd wieczoru i to on stoczy walkę wieczoru z tajemniczym przeciwnikiem.”

Nie do końca rozumiem użyty zwrot „mistrz” w odniesieniu do Aleksandra. Podejrzewam, że jest to celowy zabieg marketingowy który u nas, prawdziwych fanów, nie odwróci jednak uwagi od tego co naprawdę istotne.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
DanteV Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DanteV
Gość
DanteV
Offline

Dobra informacja o braku żółtaczki…ale ku^% przeciwnika to by mogli już ogłosić….nie bądźmy drugimi japończykami. Sami nie wiedzą czy po prostu nie chcą go podać do wiadomości?