Walki uczestników turnieju KoK w Warszawie

autor:
18 Październik 2010
Walki uczestników turnieju KoK w Warszawie

Gala KOK World GP 2010, która odbędzie się 24 października w hali „Torwar” nie uniknęła zmian w planowanej karcie walk i dotyczy to turniejowej ósemki wytypowanych zawodników. Kontuzje są częścią sportu i niestety dotknęły one dwóch zawodników zagranicznych: Vecislava Tevinysa z Łotwy i bardzo utytułowanego Viatcheslava Tislenko z Rosji.

Obu zastąpią dwaj bardzo wartościowi zawodnicy. Za Tevinysa zobaczymy najlepszego litewskiego zawodnika K-1 MAX, Tadasa Jonkusa a Rosjanina Tislenkę zastąpi znany zawodnik Muay Thai, Sergey Kulyaba z Ukrainy, który był brązowym medalistą Mistrzostw Europy IFMA. Poniżej walki obu zawodników.

Jako pierwszy pojedynek prezentujemy Tadasa Jonkusa w walce z Edvinem Kibusem – zwycięzcą Shoot Boxing S-Cup Europe, który był rywalem Andy Souwera w wielkim finale w Tokio. Kulyaba walczy zaś z jednym z najlepszych rosyjskich fighterów Rafaelem Phizyreyvem.

Komentarze

 • dino

  Te zmiany nie powinny ujemnie wpłynąć na widowisko, ale co z Michałem??

  Miał szyty łuk brwiowy dopiero co, czy będzie w stanie walczyć??

  3-mam kciuki!!

 • Michał nie będzie walczył.

 • dino

  Heh, tak czułem jak zobaczyłem, jak mu Taj z dyńki wylutował, szkoda:(

  Ale może i dobrze, bo się lepiej na Japonię przygotuje, a w Warszawie i tak ciekawie będzie.

 • Sawicki Paweł

  Szkoda, że Artur Kyshenko nie zawalczy.

  Ale walka MMA będzie zajebista, bo walczy dwóch młodych zawodników i będzie mocny dym. Obaj reprezentują chyba stójk e XDXDXDXD