Zabolotny za Bazelaka

autor:
05 Październik 2010


(Oficjalne promo sobotnich zawodów.)

Z powodu kontuzji na gali KSW Fight Club nie zobaczymy byłego strongmana – Kamila Bazelaka (rekord MMA 0-0). W pojedynku z Marcinem Bartkiewiczem zastąpi go mocny Rosjanin – Dmitry Zabolotny (rekord MMA 6-3), który wygrywał z bardzo mocnym pogromcą Antka ChmielewskiegoEdigijusem Valaviciusem (rekord MMA 17-8). Poniżej komunikat prasowy KSW. Dmitry gościnnie trenuje w klubie Arrachion MMA Olsztyn.

Federacja KSW z przykrością informuje, że podjęte zostały definitywne decyzje związane ze startem Kamila Bazelaka (0-0-0) na pierwszej imprezie z cyklu KSW Fight Club.
– W związku z ciągle pogarszającym się stanem kontuzjowanej nogi zawodnika zmuszeni jesteśmy przesunąć walkę i start fightera na kolejną galę.
Decyzja ta podjęta została w trosce o zdrowie zawodnika i z przekonaniem, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo startujących leży przede wszystkim po stronie Federacji KSW. Pragniemy poinformować także, że zaistniała sytuacja nie wpłynie w żaden sposób na strat Marcina ?Doktora? Bartkiewicza (2-1-0). Nowym przeciwnikiem Polaka w sobotnim extrafight będzie Rosjanin Dmitry Zabolotny (6-3-0).

Podpisano,
Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.

Komentarze

  • bartek

    BAZELAK SPENIAŁ TO TCHÓRZ I TYLE JAK ZWYKLE PIES KTÓRY DUŻO SZCZEKA TO MALO GRYŹIE.