Znamy termin KSW 15!

29 Październik 2010
Znamy termin KSW 15!

Wczoraj przedstawiciele KSW zapowiedzieli na facebooku, że poinformują za parę godzin o ważnym wydarzeniu. Fani spekulowali czy chodzi może o walkę Tomka Drwala w KSW, a może rezygnację z ringu na rzecz klatki. Nic z tych rzeczy! Parę minut temu nadeszła spóźniona wiadomość i znamy już termin następnej odsłony gali.  „Na pocieszenie” polecam przyjrzeć się plakatowi i znanym nazwiskom, które zapełnią kartę walk.

Na następne KSW będziemy musieli czekać aż do 19-tego marca następnego roku. Wydarzenie, tak jak już wcześniej zapowiadano, odbędzie się na warszawskim Torwarze.

KSW zapowiedziało udział w turnieju takich zawodników jak Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Krzysztof Kułak, Łukasz Jurkowski oraz – co było zrozumiałe od samego początku – Niko Puhakka i Maciej Górski, którzy zmierzą się w finale turnieju do 70 kilogramów. Są to nazwiska na tyle znane, że nie będziemy przybliżać Wam sylwetek tych sportowców – jeśli szukacie o nich dokładniejszych informacji, zachęcam do skorzystania z wyszukiwarki na naszej stronie. Macie moją gwarancję, że jeśli działo się u nich coś ważnego, na pewno o tym informowaliśmy.

Niezależnie od przeciwników, których przydzieli Polakom KSW, wiemy już zatem, że utrzymany będzie wysoki sportowy poziom i zobaczymy większość czołowych polskich zawodników, którzy nie wyjechali do Stanów.

Komentarze

 • Sawicki Paweł

  No nareszcie 🙂 Teraz tylko Kurs na Copacabane pogadać z Łukaszem 🙂

 • rower

  bez pudziana to troche nie ma sensu organizaowac te gale, nikt nie przyjdzie

 • dontpanic

  To bedzie gala KSW a nie pokaz showmanów

 • F. Georgiew

  Jeszcze będą pewnie niespodzianki 😉 Bilety się sprzedadzą bez problemu (Torwar to nie Old Trafford, a KSW ma już wyrobioną markę), a na gaży Pudziana oszczędzą większość tego, co stracą na słabszej transmisji. Może wreszcie normalnym zawodnikom normalnie zapłacą. Tylko niech kurwa nie tatuują sobie reklam na tyłkach.

 • AdiCzuCzusTHC

  F. Georgiew popieram Cie własnie w tym żeby nie było tych przypałowych reklam na plecach .No żeby naprawde gwiazdy jakieś sciągneli 300 tys co za pudziana to można jakiegoś kozaka ściągnąć i rozsławić KSW. Chciałbym pojedynek Kułak vs Drwal ,ale to bardzo mało prawdopodobne . niedogadają się po tych wywiadach

 • G,

  mi zależy tylko na walce mameda z Riutą Sakurajem