ADCC Grappler Cup – wyniki

autor:
07 Listopad 2010
0
ADCC Grappler Cup – wyniki

W rozwinięciu wyniki rozegranego wczoraj turnieju ADCC Grappler Cup. Walczyli zawodnicy z Grappling Areny: Marek Zbróg, Tomasz Mączka czy Kamil Umiński.


Początkujący 60kg

1. Mateusz Szmytkowski Klub walki Grappler
2. Mateusz Kudła Marga SFG Radom
3. Michał Lottko Brazilian JiuJitsu Bełchatów

Początkujący 65kg

1 Piotr Koziestański ALLIANCE BKKK
2 Patryk Krauza Mma Team Tczew
3 Dariusz Pyka Marga SFG Radom

Początkujący 70KG

1 Maciej skarbek MMA team Tczew
2 Konrad Sadowski Alliance Team Warszawa
3 Kuba Piesiewicz Marga SFG Radom

Początkujący 75KG

1 Daniel Dziubecki Brazilian JiuJitsu Bełchatów
2 Konrad Pruśniewski Palestra Warszawa
3 Rafał Ślugaj Palestra Warszawa

Początkujący 80KG

1 Dawid Nowak, ZKS Radomsko
2 Piotr Gajos
3 Maciej Szczech Alliance Team Warszawa

Początkujący 85KG

1 Stanisław Hajnrych Marga SFG Radom
2 Rafał Urbański Mma Team Tczew
3 Marcin Poźniak Grappling Kraków

Początkujący 90kg

1 Ibragim Elbazdukaev Copacabana FC
2 Piotr Witek Alliance Team Warszawa
3 Michał Rogowicz

Początkujący 95kg i +100kg

1 Stanisław Ślusakowicz Palestra Warszawa
2 Emil Stopierzyński berserkers team Olsztyn
3 Adam Zagalski Brazilian JiuJitsu Bełchatów

SREDNIOZAWANSOWANI -65,9KG

1 Jerzy Toeplitz Alliance Team Warszawa
2 Błażej Mielczarek Berserker`s Team Łódź
3 Jacek Dziura Alliance Team Warszawa

SREDNIOZAWANSOWANI ? 76.9 Kg

1. Piotr Osiński Alliance Team Warszawa
2. Paweł Ziemkiewicz Alliance Team Warszawa
3. Lom Dagaev Copacabana FC

SREDNIOZAWANSOWANI ? 87.9 Kg

1. . Marek Zbróg United Gym Łódż
2. Jarosław Niewdach United Gym Łódź
3. Jan Włoczewski Alliance Team Warszawa

ZAAWANSOWANI ? 76,9 KG

1. Adam Parafiańczuk Alliance Team Warszawa
2. Tomasz Mączka Alliance Team Warszawa
3. Paweł Błachowicz United Gym Łódź

ZAAWANSOWANI ? 98.9 Kg

1. Kamil Umiński Alliance Team Warszawa
2. Tomasz Ciszewski United Gym Łódż
3. RAFAŁ ROBERT SOSNOWSKI MMA WARSZAWA

Wielkie podziękowania dla sponsorów Sklep MMAniak.pl ? mmaniak.pl, Equippment for Fighters EFF jak również dla sedziów SINGLAUB, dar75 , Watsonowi , Marek SIWY Pindelski. Arkadiusz Plaskota, Adam Żukowskiemu Karolinie Pindelskiej oraz Rafał Boguszewski, Tomasz Maczka i Kamil Umiński za pomoc. Dziękuje wszystkim za udział w Turnieju gratuluje zwycięzcom.

Pozdrawiam
Marcin Frankiewicz

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o