Bracia Nogueira mają swoją grę on-line a wy nic o tym nie wiecie…

27 listopad 2010
0
Bracia Nogueira mają swoją grę on-line a wy nic o tym nie wiecie…

Święta uratowane! Kilka dni temu na polskie społeczeństwo padła smutna wiadomość – „niestety” w tym roku nie zobaczymy w TV (po raz enty) „Kevin sam w domu”. Tą ogromną stratę rekompensujemy wam więc możliwością spędzenia ich w rodzinnym gronie, wspólnie z cyfrowymi braćmi Rodrigo i Rogerio Nogueira.

Na początku musimy jedynie stworzyć naszego fightera, któremu wybieramy twarz, fryzurę, kolor włosów i skóry oraz wagę w której będzie walczył nasz przyszły mistrz. Tak wyglądałby spotkany w ciemnej uliczce MMAnews.pl , jeżeli mówilibyśmy o portalu jako o jednej osobie.

Przygodę zaczynamy w interaktywnym mieście, w którym możemy trenować w niezliczonych obiektach sportowych a później wyzywać na pojedynek innych fighterów. Na zachętę dostajemy 500 kredytów, dzięki którym możemy trenować, wygrywać i kupować lepszy sprzęt do walki. Najlepsi zmierzą się wkrótce na mistrzostwach All Stars zorganizowanych na wirtualnym stadionie, specjalnie do tego celu przeznaczonym. So You wana be an ultimate fighter?
>>> Wypróbuj MMA ALL Stars TUTAJ < <<

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x