Cesar Gracie stawia warunki ‚Mayhemowi’

autor:
24 Listopad 2010
Cesar Gracie stawia warunki ‚Mayhemowi’

miller vs. diaz

Trener Nicka Diaza, Cesar Gracie, powiedział portalowi Cage Potato, że mistrz Strikeforce w wadze półśredniej, Nick Diaz, mógłby się zmierzyć z Jasonem Millerem, ale w umówionej kategorii wagowej.

Gdyby zaoferowano nam tą walkę, to z pewnością byśmy nie odmówili. Jednak zwrócilibyśmy uwagę na kategorię wagową, która nie jest tutaj bez znaczenia. Mayhem nie będzie w stanie zejść do 170 funtów, a my nie zamierzamy się zadomawiać w 185. Walka jeszcze nie została nam oficjalnie zaproponowana. Wiem, że Mayhem wypisuje nam różnych stronach, że Nick go unika, ale nie można tak mówić, jeśli nawet nie zaoferowano nam tej walki. Jednocześnie muszę dodać, że bycie mistrzem w ‚Bully Beatdown’ nie robi z Ciebie pretendenta do tytułu.

Rozmawiałem dzisiaj ze Strikeforce w sprawie następnej walki Nicka, ale oni jeszcze nie zaproponowali nam rywala. Mam nadzieję, że zawalczymy na tej samej karcie co Fedor.

Komentarze

 • d

  nick diaz i jake shields to lamusy . zero sportowego zachowania (patrz zdjecie) miller powiedzial ze chcialby rematch bo kazali mu tak powiedziec wlasciciele strikeforce a Ci sie na niego z piesciami rzucili.

 • Plotek

  i ma rację. w końcu to diaz jest mistrzem

 • benekmma1

  przesadzili, to fakt, ale miller tez nigdy nie był święty

 • Paweł Sawicki

  Jason coś gadał na Shieldsa, wyrywał mu majka w ogólnoamerykańskiej TV, to się Jake wkurzył, że mu zabiera część chwały