Maiquel Falcao: Harris odklepał!

autor:
24 Listopad 2010
1
Maiquel Falcao: Harris odklepał!

Falcao

Walka debiutanta Maiquela Falcao z Geraldem Harrisem wraca jak bumerang. Falcao zdążył już być skrytykowanym przez Danę White’a, potem się okazało, że czas walki był mierzony w dość niedoskonały sposób, na koniec UFC rozwiązało umowę z Harrisem. Dziś na stronie Tatame pojawił się wywiad z Brazylijczykiem, przynoszący kolejne ciekawe wieści.

Tatame: Czy wszystko poszło z planem na twoim debiucie w UFC?

Maiquel Falcao: Najważniejszą rzeczą  jest moje zwycięstwo, ale zgodnie z planem  który ustaliliśmy, miałem uderzać by samemu być w stójce. Uważam, ze była to dobra walka, choć uważam, że mogłem go częściej uderzać. Trenowałem dużo zapasów. żeby bronić się przed jego sprowadzeniami i dzięki Bogu udało mi się to. W Chute Boxe mamy niezłą pomoc w zapasach, mam pewne doświadczenie w kombinacjach i uczestniczyłem w kilku zawodach.

T: Czy przeszkodził ci fakt, że sędzie popełnił błąd w pierwszej rundzie przerywając walkę przed czasem?

MF: Nie przeszkodził, bo Gerald mówił do mnie wiele głupot. Powiedział, ze mnie pokona z łatwością, więc trochę podobało mi się,  że mogę go ukarać i wtedy mógłbym przedłużyć jego cierpienia.

T: czy odklepał?

MF: Odklepał w trzech różnych sytuacjach, ale ukrył to. To była dla mnie nowość i to jest moja pierwsza walka w której wygrałem trzy razy. Pierwszy raz w pierwszej rundzie gdy był w żółwiu, potem na końcu pierwszej rundy  gdy miałem go w mata leao, a on był na górze. I w trzeciej rundzie odklepał do mata leao.

T: Jakieś plany na przyszłośc w wadze średniej?

MF: To bardzo skomplikowana kategoria wagowa. Ciągle muszę się wiele nauczyć, ale zrobiłem pierwszy krok i myślę, że idę we właściwą stronę.

Rozmowę przeprowadził Erik Engelhart

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kamillo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamillo
Gość
Kamillo
Offline

Aż ciężko w to uwierzyć. Nie chce mi się znowu oglądać walki żeby się przyglądać ale brzmi ciekawie 😀