Micha Materla o walce z Krzysztofem Kułakiem

autor:
28 Listopad 2010
2
Micha Materla o walce z Krzysztofem Kułakiem

michal_materla

Dzięki uprzejmości federacji KSW prezentujemy Wam wypowiedź Michała Materli na temat walki rewanżowej z popularnym „Modelem”. Co o swoim przeciwniku i powrocie na ring sądzi „Cipao”?

Cieszę się, że po dwóch latach wracam tam, gdzie czuję się najlepiej ? na ring. Nie mogę się doczekać walki na gali KSW15, 19 marca 2011roku na Torwarze w Warszawie. Okres ostatnich lat był dla mnie bardzo trudny z powodu licznych kontuzji. W tym czasie najwięcej sił dawała mi rodzina, która jest dla mnie najważniejsza, przyjaciele, trenerzy i ludzie, którzy mi pomagali. W tym miejscu chciałbym im za to podziękować. Chodzi tu przede wszystkim o mojego trenera Piotra Bagińskiego jak i trenera boksu Karola Chabrosa oraz o wszystkich zawodników Berserkers Team Szczecin i chłopaków z Top Team?u. Tak jak ja mogłem liczyć na nich, oni zawsze będą mogli liczyć na mnie. Obecnie wracam do formy i staram się głównie pracować nad kondycją. Walka to dla mnie przyjemność, nie robię tego z jakiegoś przymusu, chcę po prostu pokazać, że jestem najlepszy. Chcę się sprawdzić, poczuć pot, krew, adrenalinę, zmęczenie, ale na koniec zasmakować też zwycięstwa. Jeżeli chodzi o walkę z Krzysztofem Kułakiem to mogę stwierdzić, że pokonałem go na KSW6 i pokonam go ponownie. Jestem zawodnikiem, który walczy zawsze do końca i nigdy się nie poddaje. Zawsze daję z siebie sto procent. Krzysztof Kułak jest zawodnikiem o wielu twarzach i trudno określić, która z nich jest prawdziwa. Poza tym robi duże show za co kibice go uwielbiają. Jest on też zawodnikiem bardzo doświadczonym, któremu po dziesięciu latach w końcu udało się zdobyć tytuł. Nadchodzącą walkę zamierzam wygrać dzięki lepszym umiejętnościom, większą determinacją, sercem do walki, a przede wszystkim na zasadach fair-play, bo taki po prostu jestem.
Kułak musi mieć świadomość, że nawet jeżeli będzie uciekał się do niesportowych, sprzecznych z regulaminem walk KSW zachowań np. oliwka, maści lub inne lubrykanty żeby uciec mi z parteru, to i tak mi się nie wyrwie (śmiech).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Plotek
Plotek
10 lat temu

Nie wiedziałem, że Krzychu ma kibiców w Szczecinie:D WAR Kułak

KBT
KBT
10 lat temu

Cały Szczecin w Ciebie wierzy !

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x