Michał Głogowski wystąpi na K-1 KoK w Warszawie

autor:
17 Listopad 2010
0
Michał Głogowski wystąpi na K-1 KoK w Warszawie

Dla polskich fanów K-1 MAX mamy bardzo dobrą informację! Najlepszy polski zawodnik walczący w tym roku w finałowej gali K-1 World MAX 2010 w Tokio w Japonii – Michał Głogowski – wystąpi na najbliższej gali KOK World GP 2010, która odbędzie się w czwartek 25 listopada w Warszawie na hali „Torwaru”. Nazwisko rywala zostanie podane wciągu najbliższych kilku dni. Według informacji organizatora najprawdopodobniej będzie to znany rosyjski lub niemiecki zawodnik.

Bilety ciągle można kupić!

Michał, mimo porażki punktowej, bardzo dobrze pokazał się w walce japońską supergwiazdą Yoshihiro Sato i w ocenie wielu komentatorów powinien być zwycięzcą tej walki. Był pierwszym Polakiem, który walczył na finałowej gali K-1 MAX, tak więc przeszedł do historii. Wcześniej był planowany jego pojedynek z Arturem Kyshenko z Ukrainy w dniu 24 listopada, ale z powodu startu na najważniejszej w życiu imprezie, którą obserwował cały świat i obrażeniom (12 szwów), jakich doznał w w eliminacjach w Korei – walkę odwołano.

Kyshenko ma przed sobą pojedynek z Marcusem Obergiem tak więc Michał czeka na rywala. Japończycy, którym proponowano pojedynek z Michałem w Polsce nie zdecydowali się po tym co zobaczyli w hali Ryogoku Kokugikan w Tokio. Tak więc Polak czeka na nazwisko rywala zza wschodniej granicy, a kibice na możliwość obejrzenia jednej z gwiazd światowego K-1 MAX. Wkrótce więcej informacji!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o