MP muay thai w Płocku – info

autor:
25 Listopad 2010
0
MP muay thai w Płocku – info

Zawody będzie można obejrzeć w internecie. Oto informacja od organizatora:

Zapraszamy na największą imprezę polskiego Muay Thai w 2010 roku – Otwarte Mistrzostwa Polski Muay Thai.
Od 3 do 5 grudnia – najlepsi wojownicy zjadą do Płocka, by w nowej hali widowiskowej stoczyć turniej o tytuły Mistrzów Polski PZKB.

Wstęp i wideo – za darmo!

Do rywalizacji przystąpią seniorzy oraz juniorzy (17-18 lat), kobiety i mężczyźni. Wstęp na halę przy Placu Celebry 1 jest darmowy, za darmo dla wszystkich kibiców dostępny będzie też przekaz wideo z hali – na oficjalnej stronie zawodów, www.plock2010.kibo.pl. W sobotę, 4 grudnia – eliminacje, finały w niedzielę od 13.30.

Jesteś zawodnikiem? Zapisz się!

Na stronie można też dokonać zapisów na turniej – serdecznie zapraszamy wszystkie kluby oraz zawodników, gwarantujemy wysoki poziom organizacyjny oraz sportowy! Krajowy czempionat już 3 raz z rzędu gości w Płocku, w zeszłym roku najlepszym klubem została Palestra Warszawa, a walki Wojciecha Kosowskiego (-75 kg) czy Daniela Omielańczuka (+91 kg) – były ozdobą finałowej gali. Mocny był też Puncher Wrocław i oczywiście – CSW Płock. Jak będzie w tym roku?

W tym roku dodatkowa transmisja wideo na żywo oraz nowa hala Orlen Arena – nadadzą imprezie więcej rozmachu. Nie może Ciebie zabraknąć – do zobaczenia w Płocku!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o