Petruzelli: Chcę być kimś więcej niż „Kimbo Slice Killer”

autor:
09 Listopad 2010
0
Petruzelli: Chcę być kimś więcej niż „Kimbo Slice Killer”

Seth Petruzelli

foto: UFC

W najbliższy weekend w niemieckim Oberhausen odbędzie się gala UFC 122. W karcie wstępnej wystąpi Seth Petruzelli. Ostatnio wypowiedział się na temat nadchodzącej walki dla portalu UFC.com.

Seth to były uczestnik programu The Ultimate Fighter 2, gdzie w półfinale turnieju wagi ciężkiej przegrał z Bradem Imesem. Po nieudanym debiucie w UFC w 2007 roku, błąkał się po rożnych mniejszych organizacjach. W tym czasie przypadkowo został zmiennikiem Franka Shamrocka w pojedynku z, lansowanym wówczas przez organizację Elite XF, Kimbo Slice’m. Szybka porażka była gwoździem do trumny tej organizacji. Później walczył jeszcze dla brytyjskiej promocji BAMMA,  by w tym roku dostać ponowna szansę w najważniejszej promocji MMA na świecie.

Nie chcę być rozpoznawany przez ludzie jako „Kimbo Slice Killer”. Chcę być znany jako świetny zawodnik MMA. Jeśli nie daj Boże coś by się stało i miałbym już nigdy nie walczyć, chcę, żeby pamiętano czym się zajmowałem przez tyle czasu i ciągle jest moja pasją. Trenuję sztuki walki od szóstego roku życia. Chcę być pamiętany jako świetny zawodnik sztuk walki, który zrobił w tym karierę.

Stanowczo, jestem szybszy niż zawodnicy wagi ciężkiej i myślę, że ciągle jestem szybszy od większości zawodników wagi półciężkiej. Więc szybkość z pewnością będzie decydująca. Wydaje mi się, że mogę uderzyć dwa proste na każdego cepa jakiego on zada. Musi na pewno się obawiać mojej szybkości i ruchliwości. Większość gości z jakimi wcześniej walczył (Karlos Vemola, przeciwnik Setha) po prostu stała i czekała na ten rozpędzony pociąg i rozjechanie. Tak na pewno nie zrobię. Będę chodzić wokół niego dzięki mojej szybkości i pracy nóg. Mam nadzieję, że sprawi mu to kłopot.

Powiedział Seth Petruzelli przed walką.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o