„Siła w nas” – Arrachion Olsztyn feat. Świder

autor:
25 Listopad 2010
1

Teledysk, który ma promować działania olsztyńskiej „Młodzieżowej Inicjatywy”. Cała pierwsza zwrotka jest rymowana przy urywkach z Arrachionu. W roli głównej nie kto inny tylko Mamed Khalidov. Czym zajmuje się „Młodzieżowa Inicjatywa”, możecie przeczytać w środku.

Poza organizacją imprez sportowych dla młodzieży, włączyliśmy się w działania mające podniesienie poziomu sportu w Olsztynie. – mówią przedstawiciele Młodżieżowej Inicjatywy. Uczestniczymy w konsultacjach na temat powstania nowego stadionu piłkarskiego, promujemy ideę powstania krytego skateparku, chcemy aby w Olsztynie powstały miejsca dla osób trenujących sporty walki-profesjonalne sale oraz ring, a także sale treningowe dla tancerzy. W planach jest rozwój sportu w środowiskach osób niepełnosprawnych. Planujemy zapoczątkować dialog z młodzieżą. Chcemy, by młodzi ludzie naszego miasta mieli szansę wypowiedzieć się o swoich potrzebach, oraz o tym co można w Olsztynie zmienić na lepsze. Olsztyn ma ogromny potencjał. Nie tylko turystyczny, ale i sportowy. Nie można tego zmarnować! To wszystko robimy dla Was. Wspólna sprawa-Olsztyn-sport-dobra zabawa. – mówią o swojej przyszłości przedstawiciele Młodzieżowej Inicjatywy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Boruta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Boruta
Gość
Boruta
Offline

Słynne zaginione plemię Słowian odnalazło się na Kaukazie, gdzie zawędrował czwarty brat Lecha, Czecha i Rusa – Czeczen. 😀