Vitor Nobrega dla MMAnews.pl

autor:
05 Listopad 2010
10
Vitor Nobrega dla MMAnews.pl

Vitor Nobrega niedawno stoczył walkę na gali ShowFight3. Brazylijczyk, były mistrz KSW w wywiadzie dla MMAnews.pl opowiada o życiu osobistym, planach dotyczących KSW i zwierza się, że lubi randki tak jak koń pewnej posłanki lubi owies. Zapraszam do lektury.

P.S. Dziękuję Maćkowi Kozłowskiemu, managerowi Vitora, jednemu z założycieli World of Profit.

Cześć Vitor! Gratuluję zwycięstwa na ShowFight 3. Wygrałeś przez TKO. Opowiedz nam o tej walce?
To była specjalna walka dla mnie, ponieważ podchodziłem do niej po dwóch porażkach i bardzo chciałem ją wygrać. Miałem poważną kontuzję pachwiny, która mocno utrudniła moje treningi, jednak chęć walki i zwycięstwa była silniejsza.

Jakie masz plany dotyczące przyszłości?
Po mojej ostatniej walce w lipcu, zrobiłem sobie przerwę, ponieważ trenowałem bardzo ciężko na początku tego roku i pod koniec ubiegłego. Do ciężkiego treningu wróciłem we wrześniu, trenowałem przez miesiąc w Brazylii i teraz jestem znów w Portugalii. Mam kilka zaplanowanych walk w Portugalii na luty i czerwiec przyszłego roku i czekam na potwierdzenie jeszcze dwóch walk przez KSW, które mam zapisane w kontrakcie. Jestem gotowy na wezwanie KSW.

Kiedy po raz kolejny pojawisz się na jakiejś gali w Polsce? Może walka z Danielem Dowdą?
Jak wspomniałem, jestem zawsze gotowy na kontakt z KSW, czekam na wynika negocjacji mojego managera. To byłaby dla mnie przyjemność walczyć z Danielem Dowdą, jest wspaniałym zawodnikiem. To na pewno byłaby dobra walka.

Jak idzie Ci prowadzenie klubu w Lizbonie?
Tutaj w Portugalii mój zespół rozrasta się każdego dnia, obecnie prowadzę kilka szkół w różnych miastach. W tym roku najbardziej jestem skupiony na przygotowaniu zawodników do zawodów jiu jitsu, a konkretnie Mistrzostwach Europy, które odbędą się w styczniu 2011. Po tym turnieju powrócę do elementów MMA, w których niektórzy moi zawodnicy mają już zaplanowane walki.

Walczyłeś z Bruno Carvalho, niestety przegrałeś po dość kiepskim występie. Chciałbyś mu się zrewanżować?
Jako sportowiec zawsze jestem nastawiony na rozwój swoich umiejętności i podnoszenie poprzeczki. Bruno Carvalho jest wielkim zawodnikiem i byłoby świetnie zmierzyć się z nim ponownie. Jeśli chodzi o moją taktykę, to trenowałem swoją stójkę ciężej i więcej niż kiedykolwiek i rozwinąłem ten element, aby narzucać swoim rywalom swój styl, nie tylko w parterze. Jestem pewien, że teraz wypadłbym o wiele lepiej w tej walce.

Jesteś trenerem, masz firmę ochroniarską i w dodatku sam trenujesz. Czy poza treningami starcza Ci czasu na życie osobiste?
Tak, zarządzam mądrze moim czasem. Trenuje dużo i robię to z przyjemnością. Wolny czas staram się spędzać z moimi przyjaciółmi i dziewczyną. Lubię chodzić do kina i na kolacje. I oczywiście dużo randek. To podstawa. (śmiech).

Czy KSW Cię dobrze traktowało, zwłaszcza kiedy straciłeś pas na rzecz Krzyśka Kułaka?
Tak. Promotorzy KSW są bardzo profesjonalni i wiedzą, że zawodnik nie zawsze wygrywa. Jestem pewien, że w następnej walce wymarzę z pamięci tę porażkę i zacznę walczyć o kolejne tytuły.

Prowadziłeś seminarium w Polsce. Co trzeba zrobić, byś przyleciał jeszcze raz?
To zorganizował mój manager, Maciej Kozłowski (World of Profit). Ktokolwiek jest zainteresowany powinien się z nim skontaktować.

Chciałbyś coś dodać na koniec?
Chciałem podziękować rodzicom za wsparcie jakie mi dali, dzięki czemu rozwinąłem się jako zawodnik MMA. Pozdrawiam również mój zespół, moich zawodników, trenerów i specjalne podziękowania dla Polski, która zawsze mnie przyjmuje ze wspaniałą opieką!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
berbec
berbec
10 lat temu

Dobry wywiad panowie.

Krzysiek morze i ma czarny w ju jitsu, ale Nobrega ma pas w BRAZILIAN ju jitsu wiec to sie ruzni chyba jakosi

the voice
the voice
10 lat temu

Tak Krzysiek ma czarny pas w jiu-jits, a w niebieskich pasach został nawet V-ce mistrzem świata.

Ponadto ma czarny pas w judo.

the voice
the voice
10 lat temu

Co? Jak jeden ma jiu-jitsu i drugi to chyba znaczy, że trenują to samo. Ale widzę, że jednak redaktorzy tego portalu, to są więksi 'znafcy' niż są w rzeczywistości.

karateka
10 lat temu

Dobry wywiad. Dzięki

siwy
siwy
10 lat temu

Kułak ma czarny? chyba nie w bjj bo zwykłe jiujitsu i ich pasy nie mają znaczenia.

the voice
the voice
10 lat temu

Świetny wywiad, ale.

Vitor ma strasznie kiepskie jiu-jitsu. Fakt, że Kułak też jest czarnym pasem i się mu nie dał woła o pomstę do nieba. Przecież JJ w Brazylii jest o niebo lepsze niż w Polsce.

Dowda by go rozjechał, bo Vitor na pewno nie ryzykowałby stójki.

W.Mrozowski
Admin
10 lat temu

Przyjemnie się czytało… Vitor to rozsądny gość

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x