Dynamite 2010 – wieści

autor:
14 grudzień 2010
0
Dynamite 2010 – wieści

Przede wszystkim, legendarny zawodowy zapaśnik, Antonio Inoki został dyrektorem wykonawczym gali Dynamite 2010. Mówi się o współpracy pomiędzy IGF, a FEG. Co to oznacza? Zobaczcie w rozwinięciu.

Zanim jednak o IGF i FEG kilka suchych faktów. Walki na Dynamite mają mieć 3 rundy, pierwsza 10 minut, druga i trzecia 5 minut. Na razie zaplanowano walkę Fernandes vs Takaya z takimi rundami.

Kawajiri i Thompson zmierzą się w walce 3×5. Na podobnych zasadach zmierzą się Caol Uno oraz Kazuyuki Miyata, uznany zapaśnik i model w Japonii. Jestem ciekaw tej walki, bo Caol dobrze broni poddania i obalenia, a Miyata jest wybitnym zapaśnikiem. Ciekawe jak się potoczy.

Oficjalnie ogłoszono również walkę Mariusa Zaromskisa z Kazushim Sakurabą. Walka będzie miała status oficjalnego pojedynku o pas organizacji Dream w wadze półśredniej, który obecnie należy do Litwina.

Jak informuje francuski portal ikusa.fr, Jerome LeBanner otrzymał ofertę walki z Tatsuyą Mizuno, albo z Satoshim Ishiim podczas noworocznej gali Dynamite. Obie walki miałyby się odbyć na zasadach MMA.

Mistrz w wadze do 63 kg, Tetsuya Yamato zmierzy się w walce na zasadach K-1 z Akyo Nishiurą. Nishiura to taki zawodnik, który wychodził w czerwonych, czy różowych włosach do ringu Dream.

Natomiast Shinya Aoki zmierzy się na specjalnych zasadach z zawodnikiem K-1 MAX, Yuichiro ?Jienotsu? Nagashimą. Nie podano jeszcze, co mają oznaczać te zasady.

Tanikawa powiedział, że jeśli Alistair Overeem zostanie mistrzem K-1, to da mu walkę o pas na Dynamite. Chodzi o pas wagi ciężkiej Dream. A tutaj wchodzi sprawa z IGF. Otóż Antonio Inoki ma bardzo dobre stosunki z Joshem Barnettem. Tak więc Japończykom potrzeba MEGA ratingu z gali Dynamite, by umowa z TBS nadal obowiązywała na warunkach, które pozwoliłyby przetrwać organizacji. Barnett, niezwykle popularny w Japonii jako zawodnik MMA i zawodowy zapaśnik, byłby strzałem w dziesiątkę. Mistrz K-1 vs bożyszcze tłumów. To się musi udać.

Jak widać, FEG postawiło wszystko na jedną kartę i od sukcesu Dynamite zależy istnienie organizacji.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x