It’s Showtime 46

autor:
25 grudzień 2010
0
It’s Showtime 46

Organizacja It’s Showtime zaproponowała nam bardzo ciekawy sposób na spędzenie wieczoru 6. marca. Odbędzie się wtedy gala It’s Showtime 46, na której zobaczymy…

Artur Kyshenko vs Gago Drago

Zawodnik MMA Bushidoo ma za sobą bardzo ciężki rok, na który złożyły się porażki z Hinatą oraz kontrowersyjna decyzja sędziów podczas finałowej eliminacji K-1 Max. Gago wiodło się lepiej, gdyż awansował do półfinału K-1 MAX, w którym przegrał z Yoshihiro Sato. Problem Ormianina polega na jego mało stabilnej formie: potrafi pokonać Pajonsuka, by przegrać z młodym, utalentowanym Medharem, a po dobrej passie w K-1 Max, przegrać niespodziewanie z Yavuzem Kayabasim. Jedno jest pewne, obaj walczą bardzo przyjemnie dla fanów i na pewno warto obejrzeć ten pojedynek.

Hesdy Gerges vs Daniel Ghita

Nie wiadomo jeszcze na 100%, czy będzie to walka o pas wagi ciężkiej, należący do Gergesa. Obaj są już uznanymi zawodnikami, zwłaszcza po tegorocznych walkach w K-1. Ghita wykopywał rywali, a Gerges przegrał po bardzo równej walce z Semmy’m Schiltem. Ciekawe, czy Holender będzie w stanie przyjąć low kicki, jakie zaserwuje mu Ghita?

Andy Souwer vs L?houcine ?Aussie? Ouzgni

Walka byłaby o pas It’s Showtime, gdyby Ouzgni nie przegrał w Atenach z Artemem Levinem. Souwer wygrał na tej samej gali z Pajonsukiem, a wcześniej zaliczył wpadkę w walce z zawodnikiem MMA, Toby’m Imadą. Na dobrą sprawę będzie to pierwszy poważny test Ouzgni, który może pochwalić się zwycięstwem nad uczestnikiem finałów K-1 MAX sprzed kilku lat, Nieky’m Holzkenem.

Mo Medhar vs Warren Stevelmans

Utalentowany Medhar sprawił nie lada niespodziankę pokonując Gago Drago. Teraz będzie miał szansę zmierzyć się z weteranem Stevelmansem, który ma na koncie walki z Buakawem, Souwerem i Pajonsukiem. Zwycięstwo nad nim da mu solidne podstawy, do budowania swojej pozycji w świecie kickboxingu.

Rachid Belaini vs William Diender

Będziemy mieli ciekawy rewanż pomiędzy tymi zawodnikami. Za pierwszym razem wygrał bardziej znany Diender, ale tym razem też nie będzie łatwo. Wszystkie znaki na ziemi i na niebie mówią nam, że będzie to prawdziwa ringowa wojna.

A gdzie będziecie mogli obejrzeć tą galę? Oczywiście u naszych partnerów z Orange Sport.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x