„Josh zawalczył kiepsko” – wiedzą to wszyscy

autor:
14 grudzień 2010
4
„Josh zawalczył kiepsko” – wiedzą to wszyscy

aka_gsp

A przede wszystkim sztab szkoleniowy AKA. Najbardziej boli ich zapewne to, że w małej wojnie GSP vs. AKA, jak na razie przegrywają każdą bitwę. Najdobitniej pokazuje to obrazek zmontowany przez ekipę mmamania.com, który widzicie powyżej. W środku posta wypowiedź Javiera Mendeza – jednego z trenerów Koschecka, o walce swojego podopiecznego z GSP.

„Josh zawalczył kiepsko. On to wie. Gdybyśmy powiedzieli mu, że zawalczył świetnie, skłamalibyśmy. Nie zrobił niczego, co powinien zrobić, w tym samym czasie Georges robił to, co do niego należało. Josh jest podobny do mnie w przeszłości. Nigdy nie zrobiłem tego, co mówili mi trenerzy. Robiłem to, co chciałem. Niektórzy ludzie lubią prowadzić się sami, inni lubią być prowadzeni.”

To co powiedział Javier, zgadzałoby się z obrazem Josha, który wyklarował się za pomocą mediów. Niepokorny, zadufany indywidualista. Wątpię jednak w to, że to miało zasadnicze znaczenie w tej walce. Spodobał mi się sposób, w jaki trener AKA zakończył swoją wypowiedź:

„Nie przeceniajmy faktu, że GSP jest wielkim fajterem.”

Doceniajmy to, że GSP jest wielkim fajterem. Kropka.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
F. Georgiew
10 lat temu

A najgorsze jest to, że jego walki trwają 5 rund.

dupa
dupa
10 lat temu

Pancrase . Popieram od kiedy gsp zostal znokautowany przez mata serre jego walki sa nudne rozgrywa je bezpiecznie przez to zawsze ubolewam kiedy jest w main evencie bo wiem ze walka bedzie nudna.

lepszy
lepszy
10 lat temu

jezeli mozecie wyslac video z walki,bylbym wdzieczny.

Pancrase
Pancrase
10 lat temu

GSP nie ma jaj żeby skończyć walkę. Jest znakomity, umie dbać o swoje interesy, ale nie ma jaj, co słychać po jego głosie.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x