MP Północnej AMMA – pełne wyniki

autor:
06 grudzień 2010
0
MP Północnej AMMA – pełne wyniki

pzamma

Informacja organizatora:

W Mistrzostwach Polski Północnej Amatorskiego MMA w Olsztynie startowało 112 zawodników. Zawodnicy walczyli o medale i nagrody w trzech kategoriach turniejowych: junior, pierwsze walki oraz zaawansowani. Ponadto odbyły się 2 zawodowe Extra Fighty, walki dzieci oraz 1 walka kobiet.  Impreza nie doszłaby na pewno do skutku gdyby nie sponsorzy tego  wydarzenia czyli:

– Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego Pan Jacek Protas

-Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko Mazurskiego

-Olpol

-Transbud

-Smash

-Rebel

-Komputer Bajt

-Shanghai Bistro

-Matraccy fryzjerstwo

-Drukarnia Leo

-BMB

-Masters

-Łukasz Dziurzyński

-Tomasz Molski

-Waldemar Włodarczyk

-Gazeta Olsztyńska

-TVP Olsztyn

-Mmarocks.pl

Dziękujemy!

Walki zawodowe:

Adrian Zieliński (Arrachion Olsztyn) pokonał przez duszenie Rafała
Rynkowskiego (MMA Team Ełk) – 1 runda
Bogusław Zawirowski (Arrachion Olsztyn) pokonał przez duszenie Michała
Andryszaka (Fighting Division Bydgoszcz) – 1 runda

Turniej junior:

-65kg
1 miejsce – Khachatryan Movhanes – Okniński MMA Grudziądz
2 miejsce – Rakus Maciej – MMA Team Ełk
3 miejse – Kiełek Paweł – Arrachion Olsztyn

-72kg
1 miejsce – Muśkiewicz Dawid – Fighting Division Bydgoszcz
2 miejsce – Dziubecki Daniel – UKS Karate Shidokan
3 miejsce – Wieczorek Mateusz – No Limits Toruń

-77kg
1 miejsce – Więcławski Piotr – Okniński MMA Grudziądz
2 miejsce – Czerniawski Dawid
3 miejsce – Kozikowski Krystian – MMA Team Ełk

-84kg
1 miejsce – Krupa Radosław – No Limits Toruń
2 miejsce – Pledziewicz Tymoteusz – No Limits Toruń
3 miejsce – Lasota Łukasz – MMA Team Ełk

Turniej pierwszych walk:

-72kg
1 miejsce – Matuszewski Tomasz – Bersrkers Team Łódź
2 miejsce – Klimaszewski Karol – Arrachion Olsztyn
3 miejsce – Bartosiewicz Patryk – Arrachion Morąg

-77kg

1 miejsce – Tomaszewski Radosław – Okniński MMA Grudziądz
2 miejsce – Dąbkowski Cezary – Arrachion Olsztyn
3 miejsce – Pruśniewski Konrad – Palestra Warszawa

-84kg
1 miejsce – Żukowski Mateusz – Arrachion Olsztyn
2 miejsce – Ruban Filip – Okniński MMA Mrągowo
3 miejsce – Dzierzawski Krzysztof – United Gym

-93kg
1 miejsce – Królak Maciej – Free Fight Wejcherowo
2 miejsce – Budzewicz Łukasz – Fighting Division Bydgoszcz
3 miejsce – Bielak Kamil – Arrachion Olsztyn

+93kg
1 miejsce – Fijałkowski Bogusław – Arrachion Olsztyn
2 miejsce – Tibura Marcin – United Gym
3 miejsce – Wawrzyn Wojciech – UKS Siódemka

Turniej zaawansowanych:

-65kg
1 miejsce – Adam Ugorski – Copacabana Konin
2 miejsce – Winkler Michał – MMA Team Ełk

-77kg
1 miejsce – Kopera Łukasz – United Gym
2 miejsce – Kowalczuk Bartosz
3 miejsce -Głębocki Paweł – MMA Team Ełk

-84kg
1 miejsce – Rutkowski Dariusz – Arrachion Olsztyn
2 miejse – Książczyk Przemysław – United Gym
3 miejsce – Zieliński Sylwester – Lao Mai Ełk

-93kg
1 miejsce – Chabko Jakub – Arrachion Morąg
2 miejsce – Pietraszak Krzysztof – Lao Mai Ełk

Zwycięzcy w grupie pojedynczych walk:

Józefowicz Jakub – Arrachion Olsztyn
Czaplicki Sambor – Okniński MMA Mrągowo
Kwiatek Kamil – Okniński MMA Mrągowo
Jaworski Marcin – Arrachion Morąg
Rejmonczyk Grzegorz – Uks Karate Shidokan

Aleksandra Serafin – Free Fight Wejcherowo

Zwycięzcy w grupie dzieci:

-Figlarski Mateusz – Arrachion Olsztyn
-Bohdanowicz Damian – Arrachion Olsztyn
-Bońkowski Jakub – Arrachion Olsztyn
– Mędziński Dawid – Arrachion Olsztyn
-Wilk Oskar – Arrachion Olsztyn
-Bieranowski Adrian – Arrachion Olsztyn
-Wiech Mariusz – Arrachion Olsztyn
-Harasim Jakub – Okniński MMA Mrągowo

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x