Nick Diaz vs. Evagelista „Cyborg” Santos 29 stycznia w San Jose

autor:
22 grudzień 2010
0
Nick Diaz vs. Evagelista „Cyborg” Santos 29 stycznia w San Jose

diaz vs. santos

Organizatorzy Strikeforce dodali do rozpiski styczniowej gali kolejną świetną walkę. Po mistrzowskim pojedynku Souza vs. Lawler ogłoszono starcie mistrza Strikeforce w wadze półśredniej – Nicka Diaza (rekord MMA 23-7, 1 NC) – z Evangelistą „Cyborgiem” Santosem (rekord MMA 18-13).

Nick „You know” Diaz od kilku tygodni toczył internetową walkę z Jasonem „Mayhemem” Millerem. Początkowo walka miała odbyć się w catchweight, ale ostatecznie Miller nie zgodził się na taką zmianę, a obóz Diaza odmówił walki w wadze średniej. Abstrahując od sporu między tymi fajterami, Nick Diaz nie przegrał walki od czasu pierwszego pojedynku z K.J.’em Noonsem, którą już pomścił, wygrywając przez jednogłośną decyzję po pięciorundowym pojedynku we wrześniu tego roku.

Jego przyszły oponent to połowa jednego z najsłynniejszych, a na pewno najniebezpieczniejszych, małżeństw świata MMA. Walczył ostatnio w czerwcu, wygrywając z Mariusem Zaromskisem przez TKO. Co ciekawe, w styczniu na gali Strikeforce: Miami, Diaz w ten sam sposób odprawił sympatycznego Litwina.

Tego dnia planowane jest również starcie Herschela Walkera ze Scottem Carsonem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x