Bellator kompletuje zawodników turniejowych

autor:
31 Styczeń 2011
0
Bellator kompletuje zawodników turniejowych

Bellator jest jedną z moich ulubionych organizacji. Świetne walki w niższych kategoriach wagowych, turnieje i walki Polaków w USA. Czego chcieć więcej? Zwycięstwa Helda w turnieju wagi lekkiej. Skoro już jestem przy turniejach rzućcie okiem na turniej wagi półśredniej i piórkowej.


Bardzo ciekawie zapowiada się turniej wagi półśredniej. Wystąpi w nim judoka, Rick Hawn (9-0), który w pierwszej rundzie zmierzy się z Jimem Wallheaden (20-5). Jeśli nie widzieliście walk Hawna lub jesteście fanami efektownych rzutów, to odsyłam was na youtube.

Dan Hornbuckle (22-3) po porażce w finale ostatniego sezonu z Benem Askrenem powróci do organizacji w kolejnym turnieju. Jego przeciwnikiem w ćwierćfinale będzie zawodnik o ciekawym nazwisku, niepokonany w ostatnich 9 pojedynkach, Brent Weedman (17-5-1).

Weteran UFC i Strikeforce trenujący w Xtreme Couture, niedoceniany Jay Hieron (19-4) jest największym faworytem turnieju. Przeciwnikiem Hierona będzie uczestnik ostatniego turnieju Bellatora w wadze półśredniej, solidny grappler, Steve Carl (14-2). Hieron nie przegrał od 7 walk i nie zanosi się, że przegra w ćwierćfinale.

W ostatnim ćwierćfinale uczestnik pierwszego sezonu Bellatora, Lyman Good (10-1) podejmie rękawicę rzuconą przez niepokonanego Chrisa Lozano (6-0).

Równie ciekawie zapowiada się turniej wagi piórkowej. Zobaczymy w nim dwóch znakomitych grapplerów, Wilsona Reisa i Patricio Freire. Ponadto wystartują także Daniel Straus (14-3), Georgi Karakhanyan (14-2-1), Kenny Foster (8-2), Zac George (20-3) and Eric Larkin (3-0). Jak na razie mamy tylko nazwiska zawodników. Faworytem wydaje się być ubiegłoroczny finalista, Freire. Zwycięzca tego turnieju dostanie 100 tysięcy dolarów i walkę o pas z Joe Warrenem.

Podziel się ze znajomymi
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o