Co nowego w sportach uderzanych?

autor:
21 styczeń 2011
0

Co nowego? Jeden wielki powrót, jedno ogłoszenie, jedna odwołana gala, sporty uderzane w Japonii trzymają się nieźle, a u góry jedna z ostatnich walk w muay thai. Zapraszam do lektury.


Badr Hari zapowiedział swój powrót! Złoty chłopiec powróci na ring It’s Showtime w maju na galę w Lyonie. Naturalnym wydawałaby się walka z Alistairem Overeemem, ale on walczy w turnieju Strikeforce, Bonjasky wciąż leczy kontuzję oka, której chyba już nie wyleczy. Przeciwnikiem Hariego może więc być Hesdy Gerges, Semmy Schilt albo Anderson Silva.

Skoro jesteśmy przy majowych galach It’s Showtime, to Simon Rutz musiał odwołać majową galę w Amsterdamie, z powodu braku odzewu ze strony K-1, które miało współorganizować przedsięwzięcie.

Legenda muay thai, John Wayne Parr zamierza zakończyć karierę z początkiem 2012 roku. Australijczyk ma już 35 lat i ma nadzieję, że nie będzie musiał po zakończeniu kariery pracować na zmywaku.

Po sukcesie Toby’ego Imady w Shootboxingu kolejny zawodnik MMA zamierza spróbować swoich sił w tym sporcie. Shingeki Osawa, japoński zapaśnik, wystąpi na lutowej gali Shootboxingu, na której planowany jest rewanż pomiędzy legendą organizacji, Hirokim Shishido, a słynnym zawodnikiem muay thai, Bovy’m Sor. Udomsonem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x