KSW Extra 2 – President Cup

27 Styczeń 2011
0
KSW Extra 2 – President Cup

Już za niecałe dwa dni odbędzie się kolejna odsłona KSW Extra, tym razem pod patronatem prezydenta Ełku. Gala nie jest szeroko reklamowana, dlatego postanowiliśmy Wam o niej przypomnieć (mimo, że informowaliśmy o wszystkim na bieżąco). Plakat duży, żeby Wam zapadło w pamięć! W środku posta znajdziecie w zgrabnej formie podstawowe informacje na jej temat, a więc transmisja, lista walk, drabinka turniejowa itd.

Przy okazji, ponieważ będziemy obecni na ważeniu i samej gali, na której chcemy zrealizować parę fajnych pomysłów, zachęcamy Was do wysyłania pytań do zawodników na maila f.georgiew@mmanews.pl. Bądź co bądź na KSW Extra 2 – President Cup zobaczymy kilka nowych twarzy z różnych regionów Polski i o zupełnie różnych stylach źródłowych.

Transmisja gali rozpocznie się o 20:00 na antenie Polsatu Sport. Możliwe jest także zobaczenie jej za pośrednictwem Ipla TV, koszt to 7zł, a więc wystarczająco niewiele, by każdy mógł zaplanować wieczór z kawałkiem dobrego MMA.

W prefighcie wystąpi podopieczny Łukasza Jurkowskiego – Rafał Schabek w konfrontacji z Rafałem Błachutą, posiadającym amatorski rekord 19-2. Zwycięzca pojedynku stanie się zawodnikiem rezerwowym w turnieju wagi półśredniej.

Z kolei w pierwszym w historii federacji turnieju w wadze półśredniej zobaczymy następujące walki ćwierćfinałowe:

Aslambek Saidov (7-2) z Arrachionu Olsztyn zmierzy się z mistrzem Europy w muay thai, Włochem Marco Santim (9-2).
Paweł Głębocki (0-0), zawodnik MMA Team Ełk, przy wsparciu własnej publiczności zmierzy się ze Szwedem Domingosem Mestre (7-2).
Mateusz Strzelczyk (2-0), podopieczny Krzysztofa Kułaka i zawodnik Adrenaline Fight Częstochowa zmierzy się z dobrze zapowiadającym się Niemcem – Rubenem Crawfordem (6-1).
– Robert Radomski (5-1), zawodnik Silesian Cage Club Katowice zmierzy się z Portugalczykiem Wandersonem Silvą (5-6), zawodnikiem Nobrega Team.

Finał turnieju odbędzie się na KSW 15.

A na deser zostają: extra fight Artura „Kornika” Sowińskiego z Paulem Reedem i walka wieczoru Antka Chmielewskiego ze zdetronizowanym przez Krzysztofa Kułaka Vitorem Nobregą.

I na koniec jeszcze jeden obrazek ze strony KSW. Miłego oglądania!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x