KSW Extra 2 – wyniki na żywo

autor:
29 Styczeń 2011
6

Witam!
Nasza wesoła redakcja już skompletowana na miejscu. Odświeżajcie ten news, niebawem ruszamy na galę. Wyniki na żywo oraz nasze subiektywne oceny już od godziny 20.00
Pozdrawiają: Saku i F. Georgiew

Błachuta vs. Schabek
Rafał Błachuta wygrywa po wymianie w stójce przez duszenie zza pleców. Tym samym zostaje rezerwowym zawodnikiem turnieju.

Jesteśmy po oficjalnym rozpoczpoęciu, zaczyna się robić głośno i gorąco. Pamiętajcie, jeden sms i możecie oglądać walkę w Ipla TV. Retransmisja o północy w otwartym Polsacie.

Marco Santi vs. Aslambek Saidov
Po szybkim sprowadzeniu Wlocha na ziemię, ten wydostał się z powrotem do stójki. Walka szybko przeniosła się znów na ziemię, gdzie Saidov uciekł z próby balachy z gardy i przeszedł do dosiadu, skąd od razu skończył walkę przez TKO.

Paweł Głębocki vs. Domingos Mestre
Paweł od początku aktywny w ataku w stójce. Nawet za aktywny, wyglądał na spiętego. Pod koniec rundy Mestre zaatakował pojedynczymi kombinacjami z low kickami i kopnięciami na głowę. Publiczność głośno dopinguje swojego zawodnika.
Druga runda to sprowadzenie wyraźnie zmęczonego Ełczanina na ziemię i rozbijanie go z bocznej aż do TKO od razu po osiągnięciu dosiadu.

Ruben Crawford vs. Mateusz Strzelczyk
Mateusz szybko został sprowadzony, gdzie Niemiec probował atakować z jego gardy. Niestety próby balaszek zawodnika AFC zakończyły się niepowodzeniem, mimo dość solidnej pracy gardą.
Druga runda rozpoczęła sie błyskawicznym wejsciem w nogi Crawforda. Podczas próby ucieczki z bocznej Mateusz oddał plecy i zmuszony do odklepania mata leao. Ruben Crawford wybrał dobrą taktykę na debiutanta, nie dając mu w ogóle rozwinąć skrzydeł i zmuszając go do obrony od samego początku.

Wanderson Silva vs. Robert Radomski
Po wybadaniu się w stójce i krotkiej konfrontacji w gardzie Brazylijczyka, Robert pokazał groźne kolana na twarz. Po kilku konsekwentnych low kickach Polaka, Wanderson wykorzystał jeden z nich do sprowadzenia rywala i zdobycia pleców. Na ratunek Radomskiemu przyszedł gong.
Druga runda to w większości proby balachy na kolano w wykonaniu Brazylijczyka, na sam jej koniec Robertowi udalo się wejść mu za plecy. Sędziowie zadecydowali o dogrywce.
W dogrywce Robert Radomski pokazał niesamowite umiejętności parterowe, zakładając wpierw gilotynę w stójce, z której Brazylijczyk wydostał się stając na liny (podejrzewam, że gdyby nie to, byłby zmuszony odklepać, była naprawdę ciasna), a następnie tuż po tej ucieczce anakondę. Walka zaslużenie przyznana dominującemu Polakowi.

Paul Reed vs. Artur Sowiński
Artur zaatakował od pierwszej sekundy, zagrażając Szkotowi celnymi uderzeniami i kolanem na twarz. Reed próbował ratować się sprowadzeniem za jedną nogę, ale skończył w gardzie Kornika, który próbował wykręcić stąd balachę. Artur wypuścił przeciwnika, tylko po to, by wstając skoczyć od razu do kolejnego obalenia i skończyć walkę przez zabójcze ground and pound.

Aslambek Saidov vs. Domingos Mestre
Aslambek od początku zdominował walkę, stopniowo obijając rywala. Domingos ratował się wyłapaniem kopnięcia, ale upadł po kontrze single-legiem.
Druga runda należała także do Czeczena. Przetrzymal poczatkową próbę odrobienia strat przez Portugalczyka i zdominował walkę kolejnymi wejsciami w nogi i g&p.

Ruben Crawford vs. Robert Radomski
Niestety Robert Radomski doznał poważnej kontuzji, w walce zastąpił go Rafał Błachuta.
Z początku spięty, Rafał nabrał pewności gdy po obaleniu udalo mu się wciągnąć w gardę rywala, z której całkowicie zneutralizowaĺ jego ofensywę.
Druga runda przerywana była z powodu ciągłych rozcięć, których nabawiali się walczący gardą zawodnicy. Ostatecznie jednogłośną decyzja wygrał Crawford. Brawa dla Rafała Błachuty za nawiązanie walki z bardziej obytym w ringach przeciwnikiem.

Antek Chmielewski vs. Vitor Nobrega
Od początku ostrozna walka z pojedynczymi mocnymi technikami. Dominowały low kicki Nobregi, z których dwa zostały wyłapane i high kicki Antka, w tym jeden z wyskoku.
Druga runda to dominacja Antka, z tym samym repertuarem technik i bez walki w parterze. Bardzo trzeźwy i rozsądny sposób prowadzenia walki przez Polaka.
Trzecia runda zaczęła się od sprowadzenia Antka na ziemię, gdzie bronił się przez większość rundy, by na koniec wydostać się i zasypać Brazylijczyka gradem ciosow.
W niepotrzebnej naszym zdaniem dogrywce, Nobrega otrzymał żółtą kartkę za pasywność, a Antek wyprobował na nim kilka efektownych uderzeń (high kick z wyskoku, superman punch, spinning backfist), na co żywo reagowała publiczność. Zwycięstwo zasłużenie dla Antka!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maciek
maciek
10 lat temu

Zawsze można się upewnić na Youtube 🙂

pozdrawiam

F. Georgiew
10 lat temu

Nie jestem pewien czy nie przerywali walki raz ze względu na Rafała. Tak czy inaczej, pokazał się z dobrej strony.

maciek
maciek
10 lat temu

Druga runda przerywana była z powodu ciągłych rozcięć, których nabawiali się walczący gardą zawodnicy.

delikatna nieścisłość – rozbijany był tylko Niemiec – 3 zatrzymania walki – przy 4 byłby koniec i niesamowity sukces Rafała

pozdrawiam

mlody
mlody
10 lat temu

kurde Robert kontuzjowany „czarny koń” turnieju

F. Georgiew
10 lat temu

Jako, że jesteśmy po gali, na spokojnie napiszę dwa słowa. Po pierwsze – dziękuję w imieniu redakcji, że jesteście z nami. Zawsze byłem przeciwnikiem relacji na żywo, bo to news, który w trakcie gali otworzy mniej osób niż zwyczajną wiadomość. Tym razem jednak ponad tysiąc wejść w kilka godzin sprawia, że serce mi rosnie (nie wspominam już o tych kilku tysiącach wejść dziennie, bo miało być o gali, poza tym piszecie za mało komentarzy ;p).

Relacja mogłaby być lepsza, ale padł nam laptop, kiedy saku szykował dla Was kursy, także więc byliśmy zdani na telefon, a walki leciały z minutowymi przerwami. Poza tym jak tu skupić się, jak wkoło chodzą ring girlsy KSW…

Już na dniach pojawią się za to zajebiste: materiał z Waldemarem Kastą, gorące newsy z KSW, podsumowanie gali i wypowiedzi kilku znanych zawodników.

Dzięki za

ix
ix
10 lat temu

Saidov bity faworyt do wygranej w turnieju

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x