KSW Extra 2 – wyniki na żywo

autor:
29 Styczeń 2011
6

Witam!
Nasza wesoła redakcja już skompletowana na miejscu. Odświeżajcie ten news, niebawem ruszamy na galę. Wyniki na żywo oraz nasze subiektywne oceny już od godziny 20.00
Pozdrawiają: Saku i F. Georgiew

Błachuta vs. Schabek
Rafał Błachuta wygrywa po wymianie w stójce przez duszenie zza pleców. Tym samym zostaje rezerwowym zawodnikiem turnieju.

Jesteśmy po oficjalnym rozpoczpoęciu, zaczyna się robić głośno i gorąco. Pamiętajcie, jeden sms i możecie oglądać walkę w Ipla TV. Retransmisja o północy w otwartym Polsacie.

Marco Santi vs. Aslambek Saidov
Po szybkim sprowadzeniu Wlocha na ziemię, ten wydostał się z powrotem do stójki. Walka szybko przeniosła się znów na ziemię, gdzie Saidov uciekł z próby balachy z gardy i przeszedł do dosiadu, skąd od razu skończył walkę przez TKO.

Paweł Głębocki vs. Domingos Mestre
Paweł od początku aktywny w ataku w stójce. Nawet za aktywny, wyglądał na spiętego. Pod koniec rundy Mestre zaatakował pojedynczymi kombinacjami z low kickami i kopnięciami na głowę. Publiczność głośno dopinguje swojego zawodnika.
Druga runda to sprowadzenie wyraźnie zmęczonego Ełczanina na ziemię i rozbijanie go z bocznej aż do TKO od razu po osiągnięciu dosiadu.

Ruben Crawford vs. Mateusz Strzelczyk
Mateusz szybko został sprowadzony, gdzie Niemiec probował atakować z jego gardy. Niestety próby balaszek zawodnika AFC zakończyły się niepowodzeniem, mimo dość solidnej pracy gardą.
Druga runda rozpoczęła sie błyskawicznym wejsciem w nogi Crawforda. Podczas próby ucieczki z bocznej Mateusz oddał plecy i zmuszony do odklepania mata leao. Ruben Crawford wybrał dobrą taktykę na debiutanta, nie dając mu w ogóle rozwinąć skrzydeł i zmuszając go do obrony od samego początku.

Wanderson Silva vs. Robert Radomski
Po wybadaniu się w stójce i krotkiej konfrontacji w gardzie Brazylijczyka, Robert pokazał groźne kolana na twarz. Po kilku konsekwentnych low kickach Polaka, Wanderson wykorzystał jeden z nich do sprowadzenia rywala i zdobycia pleców. Na ratunek Radomskiemu przyszedł gong.
Druga runda to w większości proby balachy na kolano w wykonaniu Brazylijczyka, na sam jej koniec Robertowi udalo się wejść mu za plecy. Sędziowie zadecydowali o dogrywce.
W dogrywce Robert Radomski pokazał niesamowite umiejętności parterowe, zakładając wpierw gilotynę w stójce, z której Brazylijczyk wydostał się stając na liny (podejrzewam, że gdyby nie to, byłby zmuszony odklepać, była naprawdę ciasna), a następnie tuż po tej ucieczce anakondę. Walka zaslużenie przyznana dominującemu Polakowi.

Paul Reed vs. Artur Sowiński
Artur zaatakował od pierwszej sekundy, zagrażając Szkotowi celnymi uderzeniami i kolanem na twarz. Reed próbował ratować się sprowadzeniem za jedną nogę, ale skończył w gardzie Kornika, który próbował wykręcić stąd balachę. Artur wypuścił przeciwnika, tylko po to, by wstając skoczyć od razu do kolejnego obalenia i skończyć walkę przez zabójcze ground and pound.

Aslambek Saidov vs. Domingos Mestre
Aslambek od początku zdominował walkę, stopniowo obijając rywala. Domingos ratował się wyłapaniem kopnięcia, ale upadł po kontrze single-legiem.
Druga runda należała także do Czeczena. Przetrzymal poczatkową próbę odrobienia strat przez Portugalczyka i zdominował walkę kolejnymi wejsciami w nogi i g&p.

Ruben Crawford vs. Robert Radomski
Niestety Robert Radomski doznał poważnej kontuzji, w walce zastąpił go Rafał Błachuta.
Z początku spięty, Rafał nabrał pewności gdy po obaleniu udalo mu się wciągnąć w gardę rywala, z której całkowicie zneutralizowaĺ jego ofensywę.
Druga runda przerywana była z powodu ciągłych rozcięć, których nabawiali się walczący gardą zawodnicy. Ostatecznie jednogłośną decyzja wygrał Crawford. Brawa dla Rafała Błachuty za nawiązanie walki z bardziej obytym w ringach przeciwnikiem.

Antek Chmielewski vs. Vitor Nobrega
Od początku ostrozna walka z pojedynczymi mocnymi technikami. Dominowały low kicki Nobregi, z których dwa zostały wyłapane i high kicki Antka, w tym jeden z wyskoku.
Druga runda to dominacja Antka, z tym samym repertuarem technik i bez walki w parterze. Bardzo trzeźwy i rozsądny sposób prowadzenia walki przez Polaka.
Trzecia runda zaczęła się od sprowadzenia Antka na ziemię, gdzie bronił się przez większość rundy, by na koniec wydostać się i zasypać Brazylijczyka gradem ciosow.
W niepotrzebnej naszym zdaniem dogrywce, Nobrega otrzymał żółtą kartkę za pasywność, a Antek wyprobował na nim kilka efektownych uderzeń (high kick z wyskoku, superman punch, spinning backfist), na co żywo reagowała publiczność. Zwycięstwo zasłużenie dla Antka!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
maciekF. GeorgiewmlodyF. Georgiewix Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maciek
Gość
maciek
Offline

Zawsze można się upewnić na Youtube 🙂

pozdrawiam

F. Georgiew
Użytkownik

Nie jestem pewien czy nie przerywali walki raz ze względu na Rafała. Tak czy inaczej, pokazał się z dobrej strony.

maciek
Gość
maciek
Offline

Druga runda przerywana była z powodu ciągłych rozcięć, których nabawiali się walczący gardą zawodnicy.

delikatna nieścisłość – rozbijany był tylko Niemiec – 3 zatrzymania walki – przy 4 byłby koniec i niesamowity sukces Rafała

pozdrawiam

mlody
Gość
mlody
Offline

kurde Robert kontuzjowany „czarny koń” turnieju

F. Georgiew
Użytkownik

Jako, że jesteśmy po gali, na spokojnie napiszę dwa słowa. Po pierwsze – dziękuję w imieniu redakcji, że jesteście z nami. Zawsze byłem przeciwnikiem relacji na żywo, bo to news, który w trakcie gali otworzy mniej osób niż zwyczajną wiadomość. Tym razem jednak ponad tysiąc wejść w kilka godzin sprawia, że serce mi rosnie (nie wspominam już o tych kilku tysiącach wejść dziennie, bo miało być o gali, poza tym piszecie za mało komentarzy ;p). Relacja mogłaby być lepsza, ale padł nam laptop, kiedy saku szykował dla Was kursy, także więc byliśmy zdani na telefon, a walki leciały z minutowymi… Czytaj więcej »

ix
Gość
ix
Offline

Saidov bity faworyt do wygranej w turnieju