ME w Lizbonie – medale Polaków

autor:
30 Styczeń 2011
0
ME w Lizbonie – medale Polaków

Wyniki Polaków za choke.pl w rozwinięciu.


Białe pasy adulto:
Anna Woźny, 2 miejsce w junior piórkowej (Macaco)
Anna Barkowiak, złoto w wadze lekkiej (Gracie Barra)

Białe pasy masters:
Szymon Polowczyk, 3 miejsce w wadze super ciężkiej (Gracie Humaita)
Tomasz Żebrowski, złoto w ultra ciężkiej (Gracie Barra)

Białe pasy senior 1:
Slawomir Maslanka, 3 miejsce w super ciężkiej (Strefa Walki Poznań)

Białe pasy juniorów:
Gerard Labiński 3 miejsce w średniej (Gracie Barra)

Niebieskie pasy juniorzy:
Paweł Makarewicz złoto w super ciężkiej i w absolute (Brasa)
Martyna Bąk 2 miejsce w lekkiej (Macaco)
Anna Pawlak złoto w lekkiej (Macaco)

Niebieskie pasy adulto:
Dawid Stachowiak, 3 miejsce w koguciej (Macaco)
Jarosław Saganowski 3 miejsce w średniej (Roger Gracie Academy)
Bartłomiej Treter 3 miejsce w ciężkiej (SBG Ireland)

Niebieskie pasy master:
Marcin Miśkiewicz 3 miejsce w ciężkiej (United Gym)
Radosław Bogucki złoto w super ciężkiej (Macaco)

Niebieskie pasy senior 1:
Grzegorz Kecman złoto w średniej (Brasa)
Marek Kosteczko ( Brasa Team ) 3 miejsce w średniej (Brasa)

Niebieskie pasy senior 2:
Marek Tytonik złoto w półciężkiej (Gracie Humaita)
Jacek Koch ( Macaco Gold Team ) 3 miejsce w półciężkiej (Macaco)

Niebieskie pasy senior 3:

Jacek Stachowiak 3 miejsce w średniej (Macaco)
Jacek Lisowski 3 miejsce w średniej (Strefa Walki Poznań)

Purpurowe pasy adulto:
Alicja Rybak złoto w junior piórkowej (Macaco)
Basia Sobieraj 3 miejsce w lekkiej (Macaco)
Karolina Zawodnik złoto w średniej i 3 miejsce w absolute (Brasa)
Irena Preiss 2 miejsce w średniej (Brasa)
Joanna Ogrodnik 2 miejsce w ciężkiej (Macaco)

Brązowe pasy adulto:
Grzegorz Szatkowski 3 miejsce w kategorii ultra ciężkiej (Macaco)

Brązowe pasy masters:
Tomasz Skorkowski złoto w półciężkiej (Macaco)
Paweł Korycki, 2 miejsce w super ciężkiej (Macaco)

Brązowe pasy senior 1:
Grzegorz Bąk 2 miejsce w piórkowej (Macaco)
Paweł Jóźwiak złoto w lekkiej (Macaco)

Brązowe pasy senior 2:
Jaroslaw Koch złoto w ultra ciężkiej i srebro w absolute (Gracie Humaita)
Olvzyk Radoslaw złoto w półciężkiej i brąz w absolute (United Gym)

Czarne pasy masters:
Maciej Linke brąz w lekkiej (Macaco)

Czarne pasy senior 1:
Piotr Bagiński złoto w półciężkiej (Brasa)

Czarne pasy senior 2:
Mariusz Linke brąz w średniej i brąz w absolute (Macaco)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o