MMAnews vs Dominic Cruz

14 Styczeń 2011
MMAnews vs Dominic Cruz

Ta scena nie pochodzi z najnowszego filmu z serii „Obcy”. To ręka Domica Cruz, zaledwie 15 godzin po operacji. Jeżeli nie znacie tej historii, z chęcią wam ją przybliżę.
Przygotowując się do obrony tytułu w pojedynku z Josephem Benavidez, Dominic złamał palec w trakcie treningu. Zamiast zrezygnować z wystąpienia, postanowił przejść 5 ciężkich rund, wygrać i dopiero później przejść operację. Tym samym jego debiut w UFC nie odbędzie się wcześniej, aniżeli latem. Ręka nie wygląda ciekawie, ale czy jest w stanie przebić moją kontuzję sprzed 3 lat? Oficjalnie wyzywam Dominicka na pojedynek na „kto odniósł większe obrażenia”. Zobaczcie w środku i oceńcie sami.

Złamany obojczyk z przemieszczeniem odłamkowym po kilkumetrowym locie przez ramę, zakończony saltem i utratą przytomności

Wyżynający się drut, jeszcze przed ropieniem

Komentarze

 • a.

  Obaj panowie jesteście zawodowcami. A tak a propos twojego obrażenia, to jaką ramę masz na myśli?

  Kilka lat temu jeden z kierowców walczących o tytuł mistrza WRC, gdy uszkodził sobie palec, tak, że uniemożliwiało mi to prowadzenie samochodu, stwierdzoł, że jest gotowy na amputację. Dla mnie, to on jest mistrzem w tej dziwacznej konkurencji. W której także i ja mam, na szczęście niewielkie, doświadczenie.

 • TD

  rama roweru…. downhill akurat, nie trening MMA wyjątkowo

 • ouch, syyyyy, to i to musiało boleć…

 • Oskar

  Oj ci lekarze na kurs haftu nie chodzili…. W porównaniu z tym, mój bark pozszywano artystycznie jak cycki Pameli A 🙂
  Cóż Dominic wykupił najtańsze ubezpieczenie.

 • Oskar

  Aha dodam, że moja kontuzja zdarzyła się na turnieju BJJ, w trakcie pojedynku, który przewalczyłem do końca, choć przegrałem na punkty, no ale jak walczyć jak nie można ruszyć ręką?

 • Kamillo

  Wygląda jak zmutowana wagina :O