Wiadomość od Piotra Moczydłowskiego

autor:
25 Styczeń 2011
1
Wiadomość od Piotra Moczydłowskiego

Obecnie  nasz najlepszy eksportowy zawodnik karate kyokushin, Piotr Moczydłowski gdzieś zaginął. Udało mi się jednak go odnaleźć i zapytać co u niego słychać.


Witam wszystkich czytelników! W ostatnim czasie treningi niestety musiały zejść na drugi plan, ze względu na pracę zawodową. Jednak już wracam do formy i planuje wystartować w Mistrzostwach Europy Open w Paryżu 26 marca – bez podziału na kategorie wagowe. Turniej będzie miał bardzo mocą obsadę, wezmą w nim udział również Brazylijczycy i Rosjanie.


Dla mnie to wielkie wyzwanie, ważę 73 kg, i ogromna motywacja. Mam nadzieję okres przygotowań przebiegnie bez większych problemów i uda się zebrać pieniądze na wyjazd. Jeśli start wypadnie pomyślnie to chciałbym wystartować w Mistrzostwach Świata Open, które odbędą się w listopadzie w Tokyo – swoista olimpiada Kyokushin – zawody odbywają się raz na 4 lata.

Poza tym w maju odbędą się Mistrzostwa Europy w kategoriach wagowych w Padovie i również chciałbym wystartować. Idealnie gdyby udało się jeszcze raz zmierzyć się na Mistrzostwach Japonii w czerwcu.

Zapytany o szanse z czołowymi zawodnikami w formule K-1 MAX w Polsce Piotr odpowiada:

Formuła kyokushin różni się od K-1. Nie mam za sobą walki w K-1, dlatego trudno powiedzieć jakie miałbym szanse na sukces.

Jeśli chcecie pomóc naszemu zawodnikowi w reprezentowaniu kraju na arenie międzynarodowej to piszcie piotr.moczydlowski@gmail.com

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
afrodyt Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
afrodyt
Gość
afrodyt
Offline

a jak mu możemy pomóc ? Co mamy mu napisać?