Wieści z Japonii

autor:
21 Styczeń 2011
10
Wieści z Japonii

Szkoda, że w MMA takich nie rozdają…

Japońskie MMA nie gościło na naszej stronie kilka dni, w ciągu których pojawiło się kilka ciekawych wiadomości, zwłaszcza o FEG. Tak więc, zapraszam do lektury.


Satoshii Ishii ma zamiar wystąpić na lutowej gali Strikeforce. Chodzi raczej o walkę na Strikeforce: Challengers, a nie na większym show. Ponadto mistrz olimpijski z Pekinu zamierza zrzucić wagę do 93 kg. Jest to doskonałe posunięcie dla zawodnika, jak i organizacji. Po pierwsze Ishii nie będzie odstawał warunkami fizycznymi, a organizacja zyska świeżego zawodnika.

Ponadto Strikeforce podpisało umowę ze SkyPerfect TV, która będzie pokazywała turniej wagi ciężkiej organizacji w Japonii w systemie PPV. Alistair, Fedor, Barnett i Ishii, co to oznacza? Rzesze japońskich fanów, które wykupią PPV.

Jedna z japońskich gazet zajmująca się głównie pro wrestlingiem informuje, że FEG zostało wystawione na sprzedaż. Tanigawa zamierza sprzedać prawa do K-1. Podobno FEG ma spory dług wobec RE, dawnego DSE.
Czy to prawda? Skoro Kid, Omigawa i Ishii nie chcą już walczyć w Japonii, to raczej coś w tym jest. Miejmy nadzieję, że jeszcze zobaczymy kilka turniejów z cyklu K-1, organizowanych nie tylko przez litewskie MMA Bushido.

Co w kolejnym numerze Kamipro? Nick Diaz chciałby zmierzyć się z Shinyą Aokim, Rin Nakai, zawodniczka MMA jeszcze się nie całowała, Katsunori Kikuno odgraża się Yuichiro Nagashimie. Oprócz tego Gegard Mousasi chce powrócić na tron Striekforce, Dave Herman chce otworzyć klub ze striptizem, a Kid chce się odrodzić w UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Paweł SawickiDBader12345SynSwaroga Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
D
Gość
D
Offline

SF przede wszystkim nie będzie miało transmisji w telewizji otwartej. Niskie ratingi WW GP wzięły się z tego, że gale nie leciały w primetime a w późnych godzinach nocnych. Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć danych o sprzedaży PPV na SkyPerfect.

D
Gość
D
Offline

Ciężko porównywać wyniki gal lecących w TBS z PPV, które w Japonii nie ma zbyt silnej pozycji 😉 Poza tym marka SF w tym kraju znaczy jeszcze mniej niż mało znaczące w JP UFC 😉

D
Gość
D
Offline

rzesze japońskich fanów którzy kupią PPV? Trochę mało realne to brzmi 😉

Bader
Gość
Bader
Offline

To kalafiory zapaśnicze robią się od udeżeń o mate pod skórą zbiera się krew i dlatego są takie zniekształcone 😉

12345
Gość
12345
Offline

Ka ka ka kalafiory

SynSwaroga
Gość
SynSwaroga
Offline

Zawsze mnie zastanawia czemu niektózi zawodnicy mają takie dziwne uszy. Ten tutaj ma ucho jak jakiś embrion, o co kaman?