Wojna brazylijsko-brazylijska czyli „Rousimar Palhares vs Alexandre Cacareco”

10 Styczeń 2011
0
Wojna brazylijsko-brazylijska czyli „Rousimar Palhares vs Alexandre Cacareco”

Obaj zawodnicy wywodzą się z tego samego klubu Brazilian Top Team, które wychowało wiele obecnych gwiazd MMA. To właśnie tam Rousimar Palhares i Alexandre Cacareco poznali się i zbudowali wspólną przyjaźń. Wciąż trenujący w „BTT” Palhares i trenujący obecnie w „Chute Boxe” Cacareco, wkrótce staną ze sobą oko w oko. Trzeci marca nie będzie testem ich przyjaźni, bo to „tylko” biznes. Jak zapewnia Palhares, dobrze znany polskim kibicom z pojedynku z Tomaszem Drwalem, zgoda obu stron nie przyszła jednak łatwo.

„Szef powiedział nam, że musimy walczyć więc to zrobimy. Nie lubię rywalizować z Brazylijczykami, szczególnie kiedy ten ktoś jest moim przyjacielem, jak Cacareco. To będzie dziwne uczucie zobaczyć go po drugiej stronie oktagonu. Trenowaliśmy wspólnie bardzo długo, dużo sobie pomagaliśmy… bardzo go lubię, uważam go za dobrego przyjaciela i sparring partnera. ja to widzę tak, że to nie zakłóci naszej przyjaźni ani trochę i mam nadzieję, że on patrzy na to w ten sam sposób.”

Zarówno Cacareco jak i Rousimar, uważani są za topowych zawodników parterowych w MMA, co może mieć duży wpływ na przebieg pojedynku.

„Nie mam pojęcia jaki będzie rezultat naszego starcia, ale na pewno obaj będziemy dążyli do walki w parterze.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments