Fedor trenuje w Holandii z czarnym pasem

autor:
24 Luty 2011
7
Fedor trenuje w Holandii z czarnym pasem

Kierownictwo obozu Fedora poszło po rozum do głowy i sprowadzili mu znakomitego zawodnika jiu-jitsu do treningów w Holandii. Tym wybrańcem jest Vinny Magalhaes, czarny pas BJJ, mający epizod w TUFie i jako trener w Team Quest.

Evgeni Kogan mówi o innych zawodnikach z USA, których może sprowadzić.

źródło: mmafeverforum.com/twitter MMARising.com

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sparda
sparda
9 lat temu

Fiodor się pchał do gardy i stamtąd uderzał, wyciągał kimury z półgardy, sam gardy nigdy nie zapinał….trzymał jedynie nogi „za nogami” przeciwnika przyzwyczajenie z Sambo. Jedyny raz kiedy sam zapiął gardę to próbował ją zapiąć Hong Manowi. Oby Fiodor coś nowego łyknął…

Halucynogen
Halucynogen
9 lat temu

Panowie to byla wizytowka Fedora – widowiskowe g`n`p. Te bomby z wyskoku i nawet jak wpadal w garde szybko rozpinal wysoko na uda i dalej g`n`p. Sam sie dziwilem ze „wbija” w Silve i stara sie zrobic boczną.

TD
Admin
TD
9 lat temu

Paweł, ale Franek powiedział przecież że to było nie w jego stylu, skoro z Nogueirą miał pełną gardę. Też byłem w szoku na pół gardę Fedora, skoro z Nogueirą (lepszym parterowcem) radził sobie lepiej.

dino
dino
9 lat temu

Cool! Bo już się bałem, że naprawdę skończy karierę.
Niech mu jeszcze jakiegoś sparinpartnera stójkowego dobiorą i czekam na jego powrót.

F. Georgiew
9 lat temu

Zajebiście! Oby tylko nie zatracił swojej pewności siebie. Wchodzenie w półgardę Silvy było wyjątkowo nie w jego stylu. Fedor ma mocną psychikę, ale idąc w tym kierunku może się trochę speszyć, w końcu miliony będą obserwować jego nowe metody i to, że „ustąpił”. No i jest to w zasadzie potwierdzenie, że naprawdę nie kończy swojej kariery. Byle tylko nie rezygnował z tych epickich cepów 😉