Nowa organizacja w Japonii?

autor:
13 Luty 2011
0
Nowa organizacja w Japonii?

Podczas gdy Dream i Sengoku mają kłopoty i możliwe jest, że nie zobaczymy już więcej gal w ich wykonaniu, na rynku japońskim roi się od plotek o nowej organizacji. Na twitterze użytkownik znany jako gryphonjapan, który zajmuje się tłumaczeniem japońskich twitterów, donosi, że prezydent Pride, Nobuyuki Sakakibara razem z byłym PR-owcem Sengoku, Kokuho planują zorganizować galę wiosną. Dziennikarz mmafighting.com, Daniel Herberston uznał tą informację za wiarygodną.


Nobuyuki Sakakibara obecnie finansuje klub piłkarski z Okinawy, który gra w 3. lidze japońskiej i obecnie zajmuje 10. miejsce w tabeli. Kokuho jest managerem Yoshida Dojo, czyli akademii, w której trenuje Hidehiko Yoshida i Michihiro Omigawa. Co to może oznaczać? Oficjalnie jak wiemy Yoshida zakończył karierę w MMA i Japończycy, którzy zakończyli kariery zwykle nie wracają, ale obecna sytuacja w JMMA może zmusić Sakakibarę i Kokuho do wyłożenia takich pieniędzy, wobec których Yoshida nie przejdzie obojętnie.

Prawdopodobnie oprócz Yoshidy powinniśmy zobaczyć Sakurabę, o ile Sakakibara nie ma do niego pretensji o odejście do Hero’s, Aokiego w walce z Kikuno i jeszcze kilku japońskich idoli. Tylko taka gala, może przynieść jakikolwiek sukces finansowy. Jednak gdyby do rozpiski udało się dodać taką walkę jak Bob Sapp vs. Akebono lub Asashoryu, ewentualnie Yoshida, to gala byłaby sukcesem finansowym dla organizatorów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x